bugün

Olmayan durumdur. Abartmayın kardeşim tamam adam sizi yüz üstü bırakmış olabilir ama Kürtçü falan olmadığı da gayet açık. Her sevmediğiniz adama Kürtçü demeyin.
Adam sadece korkak ve geri planda bir tip. Sunni ve türk olduğu için cehapenin azgın azınlık faşistlerine kendini kabul ettirememesi bile iyi bir adam olduğunu gösterir. Bana göre kendisine fazla önem atfedildi, hakkında bir fantazya yaratıldı. Mansur abe diyen bile vardı buralarda, 2004ten beri bilirim kendisini, iyi adamdır ama lider olamaz. O kalibrede değil. Üzerindeki cb çağrıları da o siyasetçilerin -özdağ,akşener- kendi siyasi oyunlarıdır. 2024 seçimlerinde altınok aday gösterilirse ankarayı da kazanamaz.
ne alakası var? mansur yavaş eski ülkücülerdendir ve kürtçü olduğu dönem hiç olmamıştır. (mansur yavaş'ın kürtçü olması
görsel
Kürtçülükten değil başbakanlık hayali kurmasından dolayı kendisine çok uygun görünen bir görevi reddetti.
Demek ki aslında ankara'yı da hak etmiyormuş.
farkında değil mi bilmiyorum ama kürtçülere ve radikal solculara bağlılığını bildirdi. seneye siyasetten silineceğini düşünüyorum.
mansur yavaş kuralcı , sözünün eri bir adam .
evet ben de aday olsun isterim . ancak adam vaktiyle
bazı sözler vermiş . çocuk gibi her seslenene
koşması beklenemez . bizim millet de ilginç
kılıçdara , baykala laf etmez , mansurla uğraşır .

böyle türk asıllı olmayan adamları yani "dersimli "
yani " şahsım " başa getiriyorsunuz onlar da
yapacaklarını yapıyor . sonra da bunlar zaten " x"
asıllı diye ağlayıp tepiniyorsunuz .