bugün

şu sıralar atv avrupa kanalında dandik bir yarışma sunmaktadır.
(bkz: o değilde bi mansur ark vardı ne oldu ona)*
bildiğim kadarıyla mersin in araplarından.
isteyenin bir yuzu...vermeyen mansur ark! *
"gazla gitsin" isimli albumuyle amerikan hip-pop gruplarindaki zencilere özenerek kendisini garip bir kılığa sokan şarkıcı.
şu sıralar nerdeyse her kanalda bulunan kelime bulma, farkları bulma gibi oyunların olduğu yarışmalardan birini sunan şarkıcı. aynı yarışmayı sunan bir de kadın versiyonu bulunmaktadır. aman yarabbi bu kadar mı benzerlik olur.
Kartal'da Atalar semtinde yaşayan, sarı Opel Tigrası olan şahıs. Batacağımız kadar aşkın içine battık diyerek aşk ile başka bir nesneyi3 harfli ilişki içine sokan şarkıcı.
inadı bırak adlı şarkısıyla doksanlı yıllarda çıkış yapmış, çikolata tenli şarkıcı.
sempatik sey.
90lı yıllarda türkçe r&b yapan siyahi şarkıcı.

--spoiler--
yanında kolaylaşır sanki dert biraz, seviyorum buna var mı itiraz.
--spoiler--
hande ataizi, sümer tilmaç, oktay kaynarca, yavuz bingöl,askın nur yenginin oynadığı bayanlar baylar adlı dizide kapıcıyı oynayan sarkıcı. *
düğün tv'de yayınlanan, yapım, senaryo, oyunculuk vs. itibariyle 5. sınıf kategorisine giren bir dizide başrol oynayan kişi.

(bkz: ithal gelin)
şimdilerde alçaktan sürünmekte olan eski televizyon şöhretlerinden.
türk işi lost da michael i oynaması muhtemel kişi.
(bkz: archangel)
gece gece aklıma gelen şahsiyet.. nerdedir, ne yapar, ne eder, aç mı, açıkta mı bilinmez..
dün gece saat 04.15 sıralarında aklıma geldi bu adam .nerde ya bu adam ?. Üşenmedim ip siydi cartıydı curtuydu youtube a girdim adamın kliplerini izledim ve kendisi hakkındaki fikrim yine değişmedi. adamın şarkıları süper kendi orjinal ve sempatik. Nerdesin mansur ark? Yok bir yerden para bulursam bir dedektif bulup adamı buldurucam ve albüm yaptırtıcam.
Ortaya çık Mansur fena olacak bak...
Inadı Bırak isimli şarkısı dakikalarca dinlenesi sempatik insan. Nerede olduğunu feci halde merak etmekteyim. Ey Mansur Ark, beni duyuyorsan üç kez tıklat.
(bkz: #3559702)
gazla gitsin adlı muhteşem(!) şarkısının video klibinde zeki kayahan coşkun oynamışır.
şu an bodrumdadır. sanırım dönüşünde resmi sitesini tekrar dizayn edeceğim.

http://www.mansurark.com

(bkz: kerem okten)
(bkz: ragga oktay)
bi zamanlar fena olmayan bayanlar baylar adlı dizide zambo rolünü oynayan şarkıcı.. arada eski kliplerin döndüğü kanallarda yayınlanmakta klipleri.. çok sempatik ve sevecen bi adamdı ya.. nerelerde kim bilir?
sesi neresinden çıkarıyor diye epey kafa yorduğum çikolata renkli sıradışı şarkıcıdır.
yamulmuyorsam "yarim, ne güzelsin yarim..." nakaratına sahip bir şarkısı olan zencimsi şarkıcı.
mansur ark mersin'de bir kızı çok sevmiş. kızın peşinden koşmuş ve sonunda arkadaşlık teklif etmiş. kızın cevabı net "sen ilk önce git bi aynaya bak". mansur aynaya bakmış, hakikaten çirkin. azim yapmış mansur, şarkı yazmış, hoplayıp zıplamış. meşhur olduktan sonra da nispet yapmış kliplerinde güzel kızları oynatarak. hikayemiz de burada bitmiş.