bugün

görsel

yönetmen koltuğunda bilal kalyoncu ve özgür basar var. iyi bir ikili oluşturdukları kesin. fragmanı izlediğinizde de filme epey yatırım yapıldığını görüyorsunuz. özellikle şu günlerde türk olmanın ne demek olduğunu bir kez daha anlamak için izlenmesi gereken bir film.
400 yıl sonra gerçekleşecek olan fethin, türk'ün dünyaya hakimiyetinin temelini atmış savaşın anlatıldığı film. kadrosu çok iyi. fragmandan anladığımız kadarıyla savaşı bize oradaymışcazına anlatacak. bize de gidip izlemek düşüyor.
cengiz coşkun yine coşturmuş. fragmanını izlemek isteyenler için linkini aşağıya bırakıyorum. 13 martta ailecek gideceğiz inşallah.

https://www.youtube.com/watch?v=fD6YoV44PZ8
böyle tarihi filmlerin çekilmesi gayet güzel. cengiz coşkun'un nasıl bir oyuncu olduğunu zaten herkes biliyor bu filmde de döktürmüş(fragmandan belli). kesinlikle izlemeye gideceğim.
Malazgirt Zaferi Türklerin Anadolu'ya girmesini sağlayan ve daha sonra bilinen dünyanın çoğuna hükmetmesinin önünü açan savaş. önemi çok büyük. sinema filmi çekilmiş. efektler, başrol oyuncuları tecrübeli ve işinin hakkını veriyorlar.
turgut alpıma bak sennnn film çok iyi olmuşşşş. içim kabardı ya resmen 13 martta izlemeye gideriz sabırsızlıkla beklliyorum.
romen diyojen rolündeki oyuncuyu beğendim. adamda tam bizans imparatoru havası var. gerçek romen diyojen olsa bu kadar benzer. oyuncu seçimleri çok başarılı.
sultan alparslan'ın beyaz elbisesi ve diiyojen'in konuşurken arkasında gözüken mancınık güzel ayrıntılardı. filmi izleyeceğiz bakalım. 13 marta ne kaldı şurdaa.
tüylerim diken diken oldu fragmanı izlerken. en önde delilerin yer alması ince bir detay olmuş bence.