bugün

ilk bakışta kazma bir erkeğin hatun kişinin kaprislerine, serzenişlerine cevabı gibi gelse de, altında derin felsefik anlamlar gizlidir ya da büyük bir zeka hamlesidir.

-felsefik anlamı: ben hep göründüğüm gibi oldum, olduğum gibi göründüm.herkesin birbirini aldattığı şu acımasız dünyada ben sana rol yapıp,seni kandırmadım... tabi derin kişiliğimi, ilk zamanlar anlaması zordur, ama senin gibi birlikte nefes aldığım, hayata mutlulukla baktığım bir güzel benim farklılığımı anlayacaktır, çünkü sen de fizik kadar matematik de iyi...
(kız inanmak isterse inanır, tabi biraz çaresiz durumda olması lazım...)

-büyük bir zeka hamlesi: poker face'ini takınıp, restini çekmiştir, bu resti görmek ya da görmemek sana kalmıştır. çünkü her durumda da adam kazanır. restini görürsen, haydi herkes yoluna olur, hem adamın kafası dır dırla şişmez, gelecek maçlara bakar; hem kadının enerjisi ve zamanı boşa harcanmaz ama onun devre arası gelir... eğer resti görmez; ' olsun, seni böyle de sevebilirim' derse, artık adamın avcunun içindedir, tek kurtuluşu ise bundan sonraki elde dağıtılacak kağıda bağlıdır...