bugün

istersede yapsın gelsin yamacıma.
kendini güzellikle değerlendirmeyen benim tanıdığım kadarıyla kendini geliştirmeye adamış kızdır erkeklerde de gözü yoktur.
bıyıklarını da almıyordur.
Fazla kozmetik ürünlerini saçma bulan, doğallığı ve sadeliği yaşam felsefesi haline getirmiş kızdır. Kimin onu beğenip, beğenmediğini umursamaz ve kendini diğer kızlarla kıyaslamaz. Kendisiyle çok barışıktır. Egolu olma olasılıkları daha düşüktür. Çok güzel değilse pek sevilmeyen kızdır. Kendini olduğu gibi, kusurlarına rağmen sevebilecek birini hayatında isteyen kızdır. Arkadaşlarının sürekli gel sana makyaj yapalım dediği kızdır. Biraz, belki de fazlasıyla gamsızdır. Umursamaz olabilirler. Sessiz, sakin görünseler de içlerinden deli, dolu bir kişilik çıkabilir. Kolay kolay da aşık olmazlar. Olunca da çok güzel severler. Yüzünüzde ki sivilceleri bile tatlı bulurlar. Zayıf veya tombiş farketmez, sizde kusur aramazlar. Ona çok kiloluyum derseniz bile olduğun gibi kal, böyle gayet iyi cevabıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Kısaca mükemmelliyetçiliği değil, kusurların güzelliğini seven kızlardır.
makyaj yapmak burada teni, saçları, kaşları, kirpikleri ve dudakları bir bütün halinde kendi avantajına kullanmak demektir. boyacı küpüne dalıp çıkmak değildir. güzel görünmek her kadının hakkı ve isteğidir.
Ya doğal hali çok güzeldir ya da makyaj yapsa da güzelleşmediği için modu düşmüş bırakmıştır.
evlenmek istediğim kızdır.
Makyaj bir kadının güzelliği 10 üzerinden 8ise ancak 10 üzerinden 9 yapar. Bir kademe ancak atlatır. 3 ise 9a falan yükselmez yani bir anda.
Parası yoktur, üşeniyordur, zaten evdedir ya da hava çok sıcaktır. Birçok sebep var, ben kışın yapıyorum mevsimlik.
Kimi makyajla afitap oluyor, kimi makyaji silince.
Kürt demis birisi , benim üstte komşum kürt. Çarşaf giyiyor ve makyaj yapiyor. Ben bir alaka kuramadım.
kürddür.
cildinin parlaklığına, yüzünün güzelliğine, dudaklarının solukken de iyi göründüğüne inanan kızdır. ben değilim.
Erkenden mahvolmuş bir cilde sahip olmak istemediğim için yapmamayı tercih ediyorum. Sadece kendimi solgun hissettiğimde yaptığım şey rimel ve ruj o kadar.
gelecege yatirimdir. makyajsiz 40 50 yasina gelmislere bakiyorsun yuzleri normal makyajla 40 50 yasina gelmislere bakiyorsun makyajsiz zombiye benziyorlar abartisiz.
Beni bulsun dediğim kızdır.
güzelliğini makyajla kapatmayan kızdır.
-dolandırıcı değildir.
-kendine güveniyordur.

edit: Eşini ilk kez makyajsız gören adam 20 bin dolarlık dava açtı!
https://www.hurriyet.com....larlik-dava-acti-29744976
çok sık makyaj yapan birisi değilimdir tercih de etmiyorum genç yaşta ağır makyaj yapmak bana göre değil.
bir de doğal güzelim sanıp şebek götüne benzeyenler var ya. of ki of.
görsel
Yok canım ne makyajı bi ruj sürdüm çıktım.
çok ender makyaj yapmayı canım istiyor çünkü çok yorucu ayrıca yeteneğim de yok galiba. göz altı kapatıcısı ve rimel makyajdan sayılmamalı çünkü yaşamak için bunlar gerekli.
Olur da evlenirsem bu tür kızlarla evlenirim. Doğallık her zaman iyidir. Ojedir, boyadır badanadır hepsine karşıyım.
benim arkadaşlar benim. doğalım harikayım. bazen canım isterse ruj sürüyorum.

evlenmek isteyenler pm.
Pek anlayamadigim kızdır. Hayır yani sen niye güzelliğine güzellik katmak istemezsin ki ?