bugün

Şaka kavramına yepyeni bir yorum getiren eylemdir.
http://www.thuglove.org/stuffz/saka.jpg
(bkz: adult use only)
''zaman kötü kolla makatı'' dedirtecek bir eylemdir.
o sıra ağız açık durumda tutulursa sağlık problemiyle karşılaşılmayıp, içsel bir temizlik yaşanması gerekir herhalde dedirtebilen vaka.
yüzücüler için itici güç oluşturacak osuruk dopingi.
(bkz: her yeri şişti)
fabrikada alimunyum eritmede kullanılan kazanların yakıt tanklarını tutuşturmak için kullanılan devasa kompresörle yapılması durumunda kişinin bağırsaklarının parçalanıp dışarı çıkmasıyla netilenecek ölüm sebebidir. *
insanoğlunun nelere muktedir olduğunu bazen aklın afsalanın yeterli olamaması durumudur. daha ne olabilir ki diyosunuz ama yaratıcı zeka, özgür düşünce siz daha diğerinin şokunu atlatamadan üretmiş daha aykırısını...
makata giren kopmresor pompalamaz. denenmişliği yoktur şemsiye mevzusu ile alakalı kafanda bir orantı kur.

(bkz: ulan ciddi ciddi cevap verdim)
aynı ortamdaki gaz sızıntısı problemi olan insana, ortamın tepkisidir.
ne kadar renkli bir halk olduğumuzu gösteren, şeytanın aklına gelmeyecek ve yapılanı komaya sokacak bir eşek şakası. özellikle haberde "bu sadece şakaydı. o da bana yapmıştı." diyor ya, çok merak ediyorum o adam sana nasıl yaptı sahiden? nasıl bir travma yaşadın da herifin bir tarafına kompresör soktun?
gaz yapar efendim.
bi değişiği için, (bkz: makata pompalamak)
Eşşek Şakasından öte bir şakadır. Bağırsak parçalanması ve ölümle sonuçlana biliyormuş. O elinde tuttuğun 7 bar hava şakası olmaz.
Güzel ülkemizde namus davası , töre den sonra gelen cinayet sebebi .