bugün

3. nesil bir yazar. *
komik bi yazar. cok guzel tespit yapiyor, katila katila gulduk.
(#1386313) bizde kibris'tan yazarlar olarak katila katila gulduk. ayar mi verdi kiskandimi anlamadik ama oda guzel devam etsin.
ayar nasıl verilir konulu bir brifing vermesini istediğim yazar. harkulade tespitleriyle beni benden alan bir yazar ayrıca.
(bkz: beni benden almak)
girdigi ingilizce muhasebe terimlerini neden dun girmedin diye isyan ettigim yazardir. hayir, muhasebeden pek anlamam ama onume almanya da bir kurumdan cekilecek bir kredi formu koydular ve ingilizce bilanco hazirlamam lazimmis. ne biliyim ben accounts payable i, accounts receivables i, ama sonunda hallettik iste bi sekilde. saygilar fallofus, calismalara devam. *
sözlükte 'şarap kardeşliği'nin ilk tohumlarını attığımız yazar.
beni polemiksever sanan, ama kendisini dahi sevecek kadar sevgi dolu olduğumu öğrenecek yazar.

(bkz: benim gönlümde sana da polemiğe de yer var).

(bkz: seni de sevdim kerata)
beni yanlış anlayan yazarlardan biridir. beni aptalca nesil muhabbeti yapan biri olarak gören arkadaşımız selebrity olacaklar turnuvasında baş sırayı alacaktır. *
benim içki içtiğimi sanan ama askeri öğrenci yurtlarına içki dahi sokulamayacağını bilmesi gereken çılgın sedat'ın varisidir.
ayrıca gerekli açıklamayı yapmalıyım tsk destekli vakıflardan birisi olan tsk eğitim vakfının biz asker çocuklarına sağladığı yurtta ikamet etmekteyim. ve bunlar askeri lise değildir. çünkü bizler üniversite öğrencisiyizdir.

ohaa ohaa falan oldum yani
yüreğin ne kadar yabani
(#1747376) nolu entrysine bakınca, nickinin kişiliğiyle ne denli uyum içinde olduğu anlaşılan yazar.*
(bkz: üçüncü nesil silik)

edit: üçüncü nesil reklamın iyisi kötüsü olmaz yazarı
yorum yapamayan moderasyonun son kurbanlarından birisi olmuştur. bariz bir ironiyi, bariz bir dalga geçmeyi görmeyi beceremeyen "aaa satılığa çıkarmış hesabı hem de kız msn adresli uçurayım" denerek silinmiştir. pes doğrusu, vallahi de pes billahi de pes. çaylak yaparsın, uyarırsın ama böyle bir olaydan dolayı silmezsin be hesabı, o kadar fake hesaptan entry giren insan varken ve moderatör olarak sen bunları bilirken. vallahi pes. sırf sözlükte kanka grubu olmadığı için uçurulmasına vallahi pes billahi pes. kanka grubu olsaydı çaylak bile olmazdı, idare edilirdi o fake hesap. kaldı ki bunun fake hesabı bile yok, delice ve benim de çok güldüğü komik bir entry girmiş, ortamı hareketlendirmiş.

sen moderatör olarak çaylak olunca arkadaşının hesabından entry giren rosencroix'un o arkadaşının hesabını silebiliyor musun? kanka grubuna eyvallah çekiyor musun? o kadar fake olduğu bilinen kanka gruplarından birinin fakeini siliyor musun? vallahi pes, billahi pes.
hic huyum olmamasina ragman bir ozel mesajini if$a etmek istiyorum. kendisinin de bundan rahatsiz olacagini sanmiyorum... zaten son bana mesaj atmi$ sanirim...

--spoiler--

mahallenindelisi

"dünya skime minare götüme" *

(#1751080)

ekşiden böyle hasabını gerçekten satışa çıkaran bvar mı bilmiyorum, ben geyik olsun diye çıkardım "ama gerçek sananlar var"!!!

Cevap Yaz | geçmiş | Sil | x | 10 Haziran 2007, Pazar 22:34

--spoiler--

yorum yok. yorumu sizlere birakiyorum...
yıldızz. com'da da yazdıgı düşünülen bir üye.
sırf yaptığı şaka için silinmişse yazık edilmiş kişidir. eğer ki öyle ise sen kalk ''selebriti'' havalarında millete ahkam kesenlere, kanka gruplarıyla etrafa sataşanlara, formatı son sürat delip geçen sözlük yazarlarlarına izin ver sonra da bunları sil. olacak iş değil. umarım mantıklı bir açıklaması vardır bu olayın. yoksa yazık, gerçekten çok yazık..
ulan hangi ara tekrar geri geldi dedigim.
2 dakikada 5 adet muhammed ali ayarı/esprisi yapmış yazar. *
bize 'vay be ne kadar cok loji yle biten sey varmıs' dedirten yazar.
lojiden taşları sözlük ahalisine atan faydalı yazar.
(bkz: loji)
(bkz: loji vs mahallenindelisi)
şu an hehödöloji şeklinde entry kasmakta olan yazar
gece gece gotunden mi uyduruyo bu adam diye dusunduren 3.nesil yazar kişisi..
az önce hemserim oldugunu tesadüfen ögrendigim yazar, hos sohbet kisi.
hemşehrim olmasıyla birlikte benimle aynı lisede okumuş olan yazar. sözlüğün delisi olabilecek yazar.