bugün

Bize Max'dan bedava çıkmıyor magnumdan Lamborghini mi çıkacak.
bi' umuttur işte.

sahi, kime çıkıyor bu arabalar be?
dondurmayı yiyip elde sapının kalmasıdır.
evlenmek için ideal erkeği beklemeye benzer. *
Çıksa dahi bir aylık vergisini verememektir.

Gel gelelim ki onlarca yıl geçmesine rağmen bir kişi bile çıkaramamıştır.
2.5 tl'lik dondurma aldırıp 1 milyon tl'lik araba vermek kadar kötü bir şey değildir.
max'dan bedava çıkmasını bekleyen çocuğun büyümüş ancak akıllanmamış hali.
Bir umut tabi.
(bkz: umut fakirin ekmeği)
2,5 liraya milyonluk araba sahibi olacağını düşünen zihniyete tabii ki bu da gol değil demek gerekir. (bkz: http://www.mynet.com/tv/i...timi-2-bolum-vid-1944204/)
Prandelli'nin Galatasaray'ı şampiyon yapmasıyla denk bir ihtimaldir.

Not:Yazar galatasaraylıdır.
umutun fakirin ekmegi oldugu gosterir.
Fakirlerin hayaline bir çomak sokma durumu.

+Olum bak magmun alırsan ve şifreyi gönderirsen, sana son model araba veriyorlar.

-vallamı la kaç lira? Sen alda ben sana yarın veririm lan parasını.

+ ya olum bi siktir git yav senin gibi enailer alsın diye bu kampanya var. Sen bi sigara ver akşam görüşürüz

- derin bi sessizlik.....
genelevde bakire aramaya benzer.
milli piyango nun size çıkma ihtimali gibi bir şeydir.

ayrıca türk milletinin umutlu bir millet olmasını gösterir. zira 14 milyonda 1 ihtimale kumar oynayan bir millettin umutsuzluğundan bahsedilemez.
ölen bir insanın tekrar hayata döneceğini sanmaktır. kısaca ömrünün sonuna kadar beklemektir. bu tip şeylerde ne kadar hile döndüğünü bilenler bilir.
normaldir. çünkü çok yakın bir arkadaşıma çıkmıştı. o zamanlar ötv sini kendin veriyordun çıkan arabanın. o kadar kredi verecek bir banka bulamadı. hakkını 600bin dolara bir başkasına devretmişti. o parayla 3 ev ve güzel bir araba aldı kalanı bankaya attı. zaten memurdu şu an çok rahat bir hayat yaşıyor.
Nasrettin hocanın göle maya çalması kadar ütopik bir düşüncedir. Daha önce magnumdan uçak bileti çıkmıştı, geçen yıl tam 820 şifre gönderdim birşey çıkmadı ama geçen ay telekomdan sadece bir çekiliş hakkıyla katıldım ve tablet kazandım. Çıkacaksa bir şifreye de çıkıyor çıkmayacaksa binlerce şifreyle de katılsan çıkmıyor. Nasip böyle bir şey olsa gerek.
Gökten para yağsa bana düşmez mantığıyla alıp yedikten sonra kağıdını çöpe atmak.
Güzel bir kafaya sahip olmaktır. Evet.
Sabriden ronaldo performansi beklemek gibi.
çekilişe katıldım.

hayal etmek istedim.

Hayalimde vergisini ödeyemedim.

SON.
ya cikarsa.
Süpriz yumurtadan çeyrek altın çıkması kadar ihtimali olan durum.
insanoğlunun hayallerle yaşadığının güzel bir örneği. evet.
şuan garajda yatıyor. yok la yok. bi sikim çıkmadı.