bugün

şey aslında ben..
mantığı saçma sağan olan cümle.
tanju özcan denen kraldır. amlarına koyuyor mesela suriyelilerin. analarını sikmiş, sosyal medyada da başka siktikleri ağlar olmuş.

daha esaslı bir öngörüde bulunalım. suriyeliler ilk gelirken muhalefet içinde bile çok az ses yükselten vardı bu meseleye. şimdi iktidar içinden daha ciddi anlamda ses yükselten bir kitle var. 2023 seçiminde suriyelileri göndereceğini vadeden siyasi parti seçimi kazanacaktır. realite bu.
Suri yetmez bi tane de afgan alin.
Yesinler ete de para vermesinler.
Daha iyi bir öneri olarak diyorum ki; madem suriyelileri çok seviyorsunuz, onlarla beraber bayramda gidip dönseydiniz. Ya da en iyisi siz gidin onlar kalsın. Böylece nüfus dengelenir.
mevcut durumda en mantıklı olacak olan istektir. başkalarının parası ile hümanizm olmuyor.

"merak etmeyin, biz ihtiyaç sahiplerine elimizden geldiğince yardım ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. zalimlere karşı her zaman mazlumun yanındayız"

zalimlere karşı mazlumun yanındayız deyip zamanında feto terör örgütü destekçiliği yapmış olmak da ne bileyim. en azından benim mantığıma sığmıyor. bu örgüt hükümet ile el ele mazlumları inim inim inletirken pek de mazlumların yanında gibi değillerdi bu arkadaşlar hani. elimizden geldiğince yardım ediyoruz da 1 lira falan veriyorlar sokakta dilenenlerine muhtemelen. bu kesimin cebinden para çıkmaz ama binlerce liralık harcama/yardım yapıyormuş gibi konuşur hep. sokakta suriyeliye denk gelirlerse de ya yollarını değiştirirler ya terslerler..
Hepimizi etkileyecek bir kararı alırken referandum mu yaptınız?
Hayır kime soruldu yurda sokarlarken?

Referandum şart!
off ne laf soktu ya. utancından tüm mülteciler ülkeyi terk etmeye başladı.

(bkz: cehapenin politika gerçekleştirmedeki zavallılığı)

ergen tripleriyle ülke yönetmeye aday ya la bunlar resmen.
Faşoların pek hoşuna giden bir söylem.
ispanya'dan kovulan Yahudilere de vatandaşlık hakkı vermiştik. Siz onları alıp evinizde mi beslediniz?
Kedi mi lan bu?
--spoiler--
merak etmeyin, biz ihtiyaç sahiplerine elimizden geldiğince yardım ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz.
--spoiler--

He yapraaaaaam, he. Maaşının yarısını onlara veriyorsun, di mi?
Yoksa biz yardım ediyoruz dediğin bizim vergilerimizden bize sorulmadan o itlere harcanan para mı?
"Suriyeliler bizim din kardeşimiz" diyen muhafazakar dayılara yapilan bir sosyal deney. Buyrun:

https://youtu.be/tzN5B4Q4JtE
Ben tatile gidemiyorum. Adamlar her sene memleketine gidiyor. Ne mazlumu adamlar. A. K
Sözlüğün sahte zall'ı, zrall'ın gücüne giden söz.
Lan siktir git, yardım ediyorlarmış. Apartmanlarınıza Suriyeli taşınmasın diye kıçınızı yırtıyorsunuz, bilmiyoruz sanki. Yıllarca gaybubet evlerinde bir takım yardımlar yaptınız doğru. O zamanlar tabi hizmet diyordunuz. Hizmet ama kime? Niye?
evimde suriyeli besliyorum nedir amk.
Sonuna kadar desteklediğim söz. Evet ırkçıyım ve ülkemde Ortadoğulu istemiyorum!
iyyyyy bu sozlugun max yasi 15 buna inandim artik
Bir ırkı sevmenin eve almakla beslemekle ne alakasi var
Messiyide seviyorum ben koynumami aliyorum
Ronaldoyuda seviyorum birlikte banyomu yapiyoruz
Ama demekki siz sevdiniz o ingiliz alman erkekleriyle grup yapiyorsunuzki evinizde, bole fantazili basliklar acma dusuncesi geliyor akliniza..size hayirli isler pre kullanin üremeyin lütfen..