bugün

(bkz: membran attack complex)
sonunda izmir şubesini alsancak gül sokak'ta açan kozmetik devi.
gözaltı kapatıcısı harika olan markadır.
(bkz: mid-american conference)
melba isimli allığı, bihterin meşhur allığının ta kendisidir.

49 tl civarında bir fiyata sahiptir. beyaz ten için enfes sonuçlar yaratırken, esmer hatunlarda varlığı belli olmayandır.

springsheen, melba ile benzer tonlardadır. springsheen daha pırıltılı, melba daha mat bir bitirişe sahiptir.
yakında koleksiyoneri olacağım kozmetik firması. bütün ürünleri istisnasız harikadır.
son derece kaliteli ürünleri olan italyan kozmetik markası.
ürünleri kaliteli olmakla beraber, en favori ürünü makyaj bazlarıdır. acaeyip tavsiye ederin.
(bkz: membran atak kompleksi)
kaliteli kozmetik markası.

fiyatları söylendiği gibi kalitesine göre uçuk değildir. dandik bir fondötene 25 lira vereceğime, cildime en az zarar verecek olanı seçip iki katı parasını veririm. çünkü cildimiz en değerli giysimiz. *

tavsiye edilir.
görsel
takma kirpikleri, makyaj fırçaları, makyaj bazı, rimel ve allıklarıyla rakiplerini sollamış kozmetik firmasıdır. clinique'nin allığı ve fondoteni de süperdir zira konumuz mac.
fakat takma kirpik, fırça ve bazlarının daha iyisine başka bi yerde rastlamadım henüz.
çok süper makyaj malzemeleri satan firma. şöyle ki ;

geçen arkadaşla çıktık caddeye * sonra neden bilmiyorum makyaj falan da yapmayı çok sevmem bi anda kendimi mac'in içinde buldum. baktım hemen bir kız yanıma dikildi ne arıyorsunuz falan başımdan salmak için böyle saçma şeyler söyledim o da he, tabii şuraya oturun falan dedi oturdum bekliyorum sonra baktım baz'ı almış, fondoteni almış geldi yanıma bir yandan yüzüme sürüyor , bir yandan da tanıtıyor falan sonra allık falan böyle süsledi püsledi beni sonra aynaya bakınca falan ne bileyim kendime inanamadım dibime kadar giriyorum, tamam makyaj olduğu belli de gerçekten fazlasıyla profesyonel, porselen makyaj dedikleri hakikaten böyle bir şey olsa gerek, tabii ürünlerin fiyatları toplamı 250 ' yi aşıyordu. bende ahah teşekkür ederim, bi ara tekrar geleceğim eheh yapıp uçtum, ama aklım kalmadı değil.
bugün çıldırmış gibi alışveriş yaptığım markadır. bazı ve fondötenleri muhteşem gerçekten. ama en büyük rakibi inglot da çok çok iyidir.
çok kaliteli kozmetik markasıdır. özellikle kapatıcıları paha biçilemez.
yarrak gibi bir kozmetik markasıdır.
Şu ana kadar Mac OS X Lion Windows xp ,win vista, win 7,win 8,ubuntu 10, ubuntu 11 ve 12 yi kullandım şu an Mac kullanıyorum, çeşitli denemeler yaptım hız deneyleri, Usb 2,3 hızlarını denedim en kötü sonuç vista (sırayla windows xp,7 Ubuntu 10,11,12 (Ubuntu çok yakın veriler verdi sıra değişmekteydi ama Ubuntu 12 yi tercih etmem) tahmin edebileceğiniz gibi en iyi sonuç MAC ti. Şu an Mac kullanıyorum aşırı memnunum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım alışması 1 haftamı aldı.
Çalışanlarının neredeyse tamamı gay olan bir kozmetik devi. ürünlerine bok atan da çok, seveni öleni biteni de. Lakin öyle şeyler yapmışlar ki adamlar hayran kalmamak elde değil. Paint Pot'u için fan klüp açsalar yeridir. Yıllarca böyle bir şeyden habersiz nasıl yaşadığımı bilmiyorum. Bir alelade göz farı göz kapağında muazzam kusursuzlukta hem de tam tamına 18 saat kalabilir mi? kalıyormuş. Adamlar böyle bir manyaklık yapmışlar. Saygı duyulur. Üstelik Fiyatı da hiç fahiş değil. Rimellerine bok atanlar için diyorum Studio Fix denesinler. Online satışı da açılmış bu arada
bütün paramı yatırabileceğim kozmetik markası. fondötenleri bir harika.
(bkz: Mars Athletic Club)
Macintosh'un kisaltmasidir. Turkce'de "mek" diye okunur. Apple'in bilgisayarina denir.
Rujları bir ömür olan bir o kadarda pahalı olan kozmetik markası.
Amerika da ürünleri bakkallarda bile satılan ucuz markaymıs.
ne kadar pahalı da olsa o rujlara değer dedirten marka. Hastasıyız.
iyidir, hoştur windowstan geçene zorluk yaşatır.

(bkz: imac alıp windows yüklemek)