bugün

maç izlerken dokuz kusurlu hareketten birini yapan sevgilidir. sarı kart ile cezalandırılmalıdır. maç devam ederken çay koymak için bile olsa bunu tekrarladığı vakit ikinci sarı karttan kırmızıyı yiyip, oda dışına gönderilmelidir.

ama bunu önlemenin bir yolu vardır. nasıl mı?

- canım çekilir misin televizyonun önünden, maçı izleyemiyorum.
+ yaaa biraz da benimle ilgilen.
- hayatım sen kilo mu aldın?
+ yoo neden?
- poponla televizyonu kaplıyorsun. görüş mesafem sıfıra indi.
+ ühühüh sen bana şişman mı diyorsun? ben yatıyorum, hıh!
- iç ses: oh be maç bitene kadar rahatım...

----

- tatlişko maç mı izliyorsun?
+ ulan ne ibne adamsın. sırf şu yüzden dişilerle takılmayı bıraktım, bize bizden fayda var dedim ama nafile! çekil lan şu televizyonun önünden.
- aman be iyi.
''bir şey mi anlatmak istiyor acaba'' diyerek kişinin kendisine sorması gerektiğini, sevgiliye idrak ettirmek isteyen sevgilidir.*
sevişmek isteyen sevgilidir.
maç izlerken tv'nin önünden geçmeleri bir nebze hoş görülebilir. sonuçta bu 2 saniyeyi alır. fakaatttt bunların bir değişik versiyonu ise tam felakettir:
+ aşkım napıyorsun ya maçı izleyemiyorum
- ya bebeğim televizyonda toz varmış onu siliyorum
+ 50 gündür silmiyorsun şimdi mi aklına geldi silmek?
- gözüme yeni takıldı
+ ciddimisin sen?
- tabii ki hayır. *
tam da televizyon önünde siflendiği sırada bir gol atılırsa, neye uğradığını şaşıracak sevgilidir.
e-çek şu koca kıçını televizyonun önünden.
k-siterken öyle demiyodun ama.
kesinlikle ilgi bekleyen sevgilidir. ilgi gösterilmelidir. bazıları vardır en severek izlediğiniz program varken kasten yaparlar. cok dikkat edilmelidir cünkü teste tabisinizdir o an. bakalım programmı benmi düşüncesiyle yaparlar. eğer yalnız uyumak istemiyorsanız tercihinizde iki kere düşünmelisiniz.
Kızın oğlanın önünden geçmesi cinsel bir daveti çağrıştırırken oğlanın kızın önünden geçmesi ilişkinin bittiğini ve uzatmların oynandığını göstermektedir.
o anda "sevgi"li değildir.