Nisan ayı içinde Destek Yayınları'ndan çıkan * ilginç bir kapağa sahip (Destek Yayınları'nın alışılageldik romantik tatta kapaklarından oldukça farklı en azından) tanıtım bülteni ile merakları oldukça celbetmiş kitaptır.

iki gün içinde fiziki olarak elde edilebilecek olan bu kitap umuyorum ki meraklıları tatmin eder, kapak ve tanıtım bülteni ile yükselttiği beklentileri karşılar. *
"Peşinde hiç düşünmediğin kadar büyük bir tehlike var. Eğer başarabilirsen sevdiklerini koru ve kurtar. Çünkü ben ilk olarak bunu yapacağım!" Boston'dan gelen gizemli bir paketle Doruk'un sıradan hayatı, bilinmezlerle dolu ölümcül bir maceraya dönüşüyor, ölüm ile yaşam arasındaki fark gittikçe kayboluyor. Güzel bir izmir sabahından dünyanın dört bir yanına uzanan bu karanlık hikâyede gerçeklik algısının ne kadar kırılgan olabileceğini göreceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
Çok sıkı bir bilimkurgu fanı olmamama rağmen kapağından ve kitap fuarında yarattığı izdihamdan dolayı dolaylı bir şans vermek istediğim ve bugün doğumhane nöbetim olmasına rağmen dün geceyi uykusuz geçirmeme neden olmuş destansı zekanın genel kültürle birleştiği, kişiye öforik sanrılarla kurulu varsanılar yaşatan
kurgusuyla, diyaloglarındaki yüzde yüz realiteyle ve betimlemelerin üst düzey sinematikliğiyle okurun iç dünyasında yepyeni bigbangler patlatan okuduğum en iyi türk romanları içine rahatlıkla sokabileceğim harikulade bir başyapıt. Yazarın sonraki kitaplarında bu seviyeyi koruyup koruyamayacağını merak ediyorum açıkçası.
gelişmelerden duyurulan kitap.

Doruk'a Boston'dan gelen gizemli paketin içinde Boston Celtics kombinesi olabilir.

olabilir. ama bence paketin içinde miras ilmühaberi ve bir adet patates var.

alakası nedir? diyenler olabilir. hemen alakayı açıklayım. malum boston irlanda kökenlerinin ağırlıkta olduğu bir yer. ya Doruk'un ataları da irlandalı kökenli idiyse ve doruk'un Boston'da bilmediği çok zengin akrabaları varsa. Doruk'un büyük büyük büyük dedesi irlanda kıtlığında patates yardımı yapmak üzere irlanda'ya giden geminin kaptanıysa. Dublin Limanı'na inip bir daha geri dönmediyse. oraya yerleşip kumpirci turco olarak hayatını olarak sürdürdüyse.
word dosyasını özelden atsın bir inceleyelim gerekirse üniversitede öğrencilere okuturuz.
yazar arkadaşımın bir kitabı.
özenmiş bezenmiş, içindeki o duyguları ve kelimeleri bir bütün olarak cümleleştirerek bizlere aktarmış.
ellerine sağlıktır.
ve gerçekten okuyacağım bu kitabı.
Konusu ile ilgimi çeken kitap. En yakın zamanda 3-4 tane almayı düşünüyorum. Birini kendim için diğerlerini de hediye edeceğim. Kitap ile ilgili bilgi almak için bu siteye bakabilirsiniz : http://www.m4y4.com/
Yayıncı kaynaklı editöryel hatalar zaman zaman göze batsa da, kurgu açısından son derece iyi bir kitap. 2. baskısını yaptı. Muhtemelen yakında 3. baskısını yapar diye bekliyorum. ilk kitabı olmasına rağmen bu satış rakamlarına ulaşması gerçekten büyük başarı. Aksiyon ve bilimkurgu seviyorsanız, eminim beğeneceksiniz.

https://www.facebook.com/M4Y4kitap/?fref=ts
2016 nisan ayında çıkan el emeğim, uykusuz gecelerimin, içilen milyon bardak kahvenin sebebi olan roman. Bugün dönüp baktığımda bir şekilde okuyucu desteği gördüysem siz güzel dostlarımın ve çevremdeki insanların sayesindedir.
iyi ki varsınız diyorum.