bugün

(bkz: kemalim yapmaz öyle şey)
Kimi sigara içeni azarlar (rte), kimi cafede olay çıkarır. Hepsi birbirinin aynısı.
olurmu bunlar halkın yanındadır .
--spoiler--
Soran olursa chp özgürlüklerin partisi dersiniz.
--spoiler--
kendini beğenmiş cafe sahibine ders olmuştur. evet.
siyaset uğruna milletin ekmeğiyle oynayan namussuzlara oy verende onlar gibidir.
merhametli davranıldığı için zatıma az gelen bir uygulama.

bakın ben uzun yıllar sakaryalılara karate çalıştırdım, teşkilatlanmalarına yardım ettim. bu olay bizde olsaydı kafenin sahibi yalova'yı terk etmek zorunda kalırdı. özgürlük yarrak kürrek ben anlamam kardeşim. milli iradeyi sabote etmeden önce düşünecektin bunları.
gerçekleşmişse yazıklar olsun dediğim olaydır. yalnız kaynak olarak havuz medyasının paçavraları ensonhaber, yeni akit dışında bir kaynak göremedim, işkillenmedim de değil.
Böyle şeyleri dert ediyorsanız AKP yapınca niye savunuyorsun Lan !

Diye sormazlar mı adama...
akepe veya cehape farketmiyor. zenginin çıkarını bozdunuz mu sonuç bu oluyor. dileğim tüm zenginlerin muhtaç duruma düşmeleri.
inşallah gerçekleşmiştir diye içimden geçirsediğim bir hadise.

evde 6 seçmen var. eğer olay harbi harbi gerçekse ben dört günde ağızlarından girer burunlarından çıkar chp'ye atmalarını sağlarım. müslümanın şirketi basıldı diye zevkten amını sikini duvara sürtenlerin götünü yakma festivali mmmmhhh...
Bunlar alevi diye koca bir şehri de bombalamiştı. Yillar geçer zihniyet değişmez.
milli irade düşmanlarını helvacı kabağı gibi patlatan bir hadise.

bakın bu dünyada gazete taşlayıp gazeteci döven batılcıların, kesme inşaat teliyle sabi sübyan boğan mhkpli teröristlerin telkinine ihtiyacı olan son insan muharrem ince'dir.

siktirmeyin bana kafenizi de, özgürlük bikbiğinizi de !
Kafe ruhsatı alıp restoran işletirsen kapatırlar tabi... Vergi kaçırıyor adam göz göre ulan muhalefet edeceksiniz, CHP'yi yereceksiniz ya cebinizden çalınan paraya bile acımıyorsunuz yazık. Acıyorum bu halinize.
Demek ki kim gelirse gelsin bazı şeyler değişmeyecek. Korku imparatorluğuna devam.
https://www.facebook.com/...112513401?hc_location=ufi

Yalan haberdir, yukarıda kafe sahibinin kendi ağzından yalanlaması mevcut.
iktidara geldiklerinde ülkenin anasını ağlatacaklarının ispatıdır. chp'nin ismet inönü diktatörlüğünü özlediklerinin kanıtıdır. akılları fikirleri bu diktatörlükte olduğundan başkalarının da kendileri gibi düşündüğünü sanırlar.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

o yüzden Erdoğan'a saldırıyorlar. ellerine fırsat geçse esad, kim yong'dan aşağı kalmazlar.

aktroll yalanıdır. klasik, şaşıran oldu mu ?
Muharrem ince, Kılıçtaroğlu bu seçimi de kaybetsin ben de yerine genel başkan olayım düşüncesiyle, partiye zarar vermek üzere hareket mi ediyor ne... Yoksa seçim önü böyle bir olayla gündeme gelmesi, böyle bir nefretle faşizan tavırlar sergilemesi normal değil. seçimlerden sonra olsa yapar ama seçim önü böyle bir stratejik hataya girmez. yani yapmayacağı için, düzgün adam, halkın yanında falan filan için değil, yapar yapar da normal de seçim önü yapmaz. polislerin bile trafik cezası kesmediği şu dönemde...
esnafa chp tarafından yapılan eziyettir. eminim Yalova'da chp'li olmayan diğer esnaf da aynı muameleyi görüyordur.

bu durumda hdp'nin izlediği siyasetten farkı yoktur. o da esnafa kepenk kapattırıyor chp de.
bu durumda halka bakı ve zulüm yapan diktatör olan kim?

özledikleri görüntü işte bu: görsel

bu baskıcı, dikta rejimini hala destekleyecek misiniz?
Olay cafe ruhsatlı olup restoran tarzı hizmet vermesidir. Zabıtalar adam gibi gelip konuşup gereğini yapmıştır diyede işletmenin sahibide açıklama yapmış olayı niye çarpıtıyorsunuz.
hahaahahah kahkaha attıran olaydır.

herkes haddini bilecek !!!

neyse eyvallah.
rezil olay. kesin tayyip erdoğan kapattırmıştır. chp yapmaz öyle şeyler.
kafe sahibi böyle bir olay olmadı dediği halde chp'ye sövenler var lan. yok olum böyle bir olay, yalan.

Tayyibe dikdatör diyor bu adamlar (ben tayyipci felan değilim) şuan kendilerinin yaptıkları uyguladıkları politikada kendilerinin yarın bir gün başa geldikleri zaman aynısını yapacaklarının bir göstergesidir.