bugün

ösym nin üniversiteye geçiş için uyguladığı bir sınavdır efendim, lys. Şurda kalmış iki ay ve lys çalışan yazarlar ne halt edecekler bilmiyorlar ve "boku yedik" nidalarıyla çalışıyorlar, doğrusunu söylemek gerekirse çalışmaya çalışıyorlar, aynı benim gibi boku yedik abi hemde çok fena hangi konu bitecek bu iki aya abi biyoloji desen full ezber bitmiyo fizik desen ölüm zaten ulan bi de organik kimya bilmem reaksiyonlar, ah en babasıda limit türev integral 1 ay sadece matematik çalışsan bitmez lan ama elden geleni yapmak en makulu aldım bi defter işime yarayacak matematik formüllerini ve özelliklerini yazdım ne biliyim nerde ne bok uygulanır arkadaş şimdilik, toplam çarpım, trigonometri, binom, dizi, seri, türev, integral, fonksiyon ıvırı zıvırı yazdım en azından soru çözerken bakıp yapıyorum hem moral tavan oluyo hem de biraz da akılda kalıyo bence en iyi yöntemdir, yazma işi. not çok önemli arkadaş notunu alıcan, bide ders videosu izledin mi boş zamanında ders çalışmak istemediğinde, o zaman herşey yerine oturur ha kankalarım.
mayıs ayında başlayacağım kısmetse.
lys5e gireceği için kafası rahat olandır. kelime kasar, oturur iki reading passage, çeviri, cloze test çözer tamamdır.
Haziran ayında başlayacağım kısmetse.
yaşamayı bir yana bırakarak önünde kalan iki ayı nefessiz çalışarak geçiren yazarlardır. ösym' nin ygs şakasından sonra tek çareyi lys' de görmektedir. (bkz: ne işin var burda doğru derse)
Çalışmaya çalışan yazarlardır.
Çok az kaldı, gidip ezber yapmalı...
benim lan bu. ingilizce de 65 net yapayım ki üniversite kazanayım. he anam oldu. neyse çalışmaya devam.
bütün konuların bir dev gibi üzerine koştuğunu hisseden yazardır.

Matematiğe çalışıyorum ama edebiyat sıfır. Geometri desen cevapları verseler doğru düzgün geçiremem. Coğrafyadan da bir halt bilmediğimi ygs de görmüş oldum. Uyuyup uyanmamak istiyorum ya da 9.sınıfa tekrar dönebilsem. Oy dağlar....
Hem çalışmayı hem sözlüğü bir arada götürmeye çalışan yazarlardır. Şahsen ben bocalamaktayım. Herkese başarılar kolay gelsin.
dil öğrencisi olduğum için çok da sıkmayan hatta biraz da olsa severek yaptığım bir şey lys ye çalışmak. 75 yaptık mı bir de ingilizce den deymeyin keyfime.
tam olarakta şu an yaptığım olaydır efendim. - görsel
bizzat hazırlandığım sınavdır. kaynak kitap alma konusunda yazar arkadaşlara yardımcı olabilirim.
Benimde içinde olduğum yazarlardır malesef. Fenim çok iyiymiş gibi bi de edebiyat kitabı aldım ezber yapmaya çalışıyorum.
henüz yazar değilim ancak yazar olunca görünecektir, ben de bu grubun içindeyim. geçen sene yaptığım berbat sıralamayı bu sene tekrarlamak istemiyorum ancak bu sene de çalışma isteği sıfır. ders çalışmam gerektiğinin farkındayım ama sadece farkındayım no icraat.
Aralarında bulunmadığım yazarlardır. Bu saatten sonra ben mi çalışayım?
Bu yazarlardan bir tanesi bugün 2013 yılının matematiğini çözüp 18 net yapmıştır. Hayalleri yıkılmıştır.
Mezuna kalacağım için çalışmadığım sınav.