bugün

Lys sınavına hazırlanmadan girecek yazarlar kitlesidir. 'Bir arkadaşa bakıp çıkıcam' tabiriyle benzer bir durumdur. Tabi zengindir bu kişiler. Har vurup harman savururlar. Neden mi? Sınav başına 20 lira vereceksin yazık kardeşim. Git iddaa oyna o parayla.
göte gelecek yazarladır çünkü lys bilgi sınavıdır. çalışmazsanız mal gibi bakakalırsınız kağıtlara.
azıcık genel kültürü varsa edebiyat sosyal felsefe yapabilir diye düşünen yazardır.*
''lys sınavı''na demeye devam ettiği sürece çalışmasına hiç gerek olmayan yazarlardır. yemiş yutmuşsun sen.
eğer üniversite kapısı görmemi$ biriyse maldır.
ayvayı yemiş yazarlardır. zira, lys onlara girer.
beyler şuana kadar doğru düzgün calışmadım hiç calışmadan girmek istemiyorum önerilerinizi mesaj kutuma bekliyorum hiç calışmadan giren yazar olmak istemiyorum.
bu yazar tipi en rahat yazardır, babasının parasını çoktan gözüne kestirip işi garantiye almışlardır.
biri de benim amk.
bir sene boyunca vize,final,arkadaşlar derken gram test kitabı açmadım

ve yarın geçen seneki bilgilerimle gireceğim.

matta 30 net in geodada 15 nettin altına inmemeye calısacağım.
Ygs den sonra emeğimin üstünde bir sonuç elde edip motive olup ondan sonra bir hevesle gidip lys kitapları almıştım. Şöyle bi 20 gün harbi harbi çalıştım ondan sonra nolduysa artık bir gün bile çalışmadım şuan içimde pişmanlık ve boşvermişlik çatışması var.
görsel
1 haftadır çalışıyorum birazdan integralle matrisi bitirip akşamda not defterinden bir tekrar yaparım.
Ama bu benim ikinci posta olduğu için konuların özünü biliyorum siz yapmayın benim gibi. *
Not:çalışmaya başlamadan once denemede 30~ mat 10 geo yapıyordum. Mat şimdi bir 45 yaparımda geo göte girecek hep nefret etmişimdir oçğundan zaten.
Edit:Demin bir baktımda cık cık integralle sararsam tekrar yapamıcam.
integral feda ediyorum diğer konuları üstün körü tekrarlamak daha onemli.
Edit2:tekrar farkettim ki sike sike öğrenmek zorundayım 7 soruyu tek kalemde çöpe atamam.
Edit3:öğrendim piçler 2-3 tekrarda yaptım her şey gayet iyi trigonometri formülleri Vs var ezberlencek sahura kadar biter.