bugün

lys de dereceye girenler sözlükte yazsaydı Olabileceklerdir.

Sözlüğe renk katarlardı. Bilimsel konularda başlık açıp güzel entryler girme ihtimali vardır.
Bir şey değişmezdi. Ki yazan var.

Lys de derece yapanların bilim adamı gibi insanlar olduğunu düşünenler de varmış demek. Halbuki onlar sadece ak partili.

Edişın: lan ne artıladınız? Ak partililer çok zeki olduğu için derece yapıyor. Yanlış anlaşılmasın!
Ot olmakla üniversite sınavında derece yapmak arasında bağlantı yok değildir ama hepsinin de öyle olduğunu neyse siktir edin amk looserları siz aynen devam edin.
Çok bir şey değişmezdi. Sözlükte de zeka patlaması yaşayan insanlar vardır. Nickler bile göstergesidir bunun.
ne bilim adamiyim ne akpli.
sozlukte yazıyorum da noluyo.
yazarlarinin çoğunluğu öküz olan bi sözlükte bilim adami yazsa nolur yazmasa nolur.

edit: ne de kopek gibi calisan tayfadanim.
yaya yaya geldik beyin bedava.
Eğer torpille, soru çalarak dereceye girmişse haklısınız. Ama yok afedersiniz inek veya köpek gibi çalışmışsa o zaman başka.
Beni bu tiple kimse almaz, okumaktan başka çarem yoktu yazardı ahahaha.
3000de olmak derece sayılırsa ben burdayım canlarım, sizlerden biriyim çekinmeyin *
Kovalent bağ vs iyonik bağ
Trigonometrinin çok zevkli olduğu gerçeği
integral sorularının basit olması.
10 saat çalışmak
Sözlükte 5 dakika geçirmek zararlı mıdır

Vs vs

Her ne olursa olsun çok güzel bölümlere gelecek olmaları yüksek maaşlar almaları onları asla mutlu etmeyecek. Çünkü bu ödül psikolojisi. Ödül yalnızca yüksek puansa başlarım o ödüle mutlu olmayacaksam.
ineklik değil bu ihmal.
KPSS için de başlık açılsın talebini akıllara getirir.
3 bininci olan arkadaşımın cs bağımlısı olduğu düşünülürse çok bi sey fark etmeyecektir.
bugün allah için kaç soru çözdün başlığını açıp girilen entrylere göre test kasabilirlerdi.