bugün

bugün itibariyle başvuruların sona erdiği sınavdır.
sıkı sıkı sarıldığında karşılığını gördüğün tek ösym çilesi. çalışıldığı takdirde rakiplere özümsenemeyecek derecede fark atılabilecek sınavdır.
insanda yaşama sevinci bırakmayan sınavlar bütünü.
edebiyat sınavından fecr-i ati, tanzimat, servet-i fünun gibi diğer edebiyatların da kalkacağı sınavın 2013 versiyonu. 2014'te sadece cumhuriyet dönemi olacak.
raad olun. panik yok. ygs bitti şimdi buradasınız. hayatınız sınav bunun farkındasınız. ygsden kendinize tecrübe edindiniz. heyecan, panik, korku sizi olumsuz etkiliyor bunu fark ettiniz. evet hayatınızı değiştirecek bir sınav ama hayatınızı bitirecek bir sınav değil. siz elinizden geleni yapın seneye tekrar giresiniz. unutmayın hiçbir şey sizin hayatınızdan ve ailenizden önemli değil. ne kendinizi mahvedin nede ailenizi.
bir kez daha bu sınavla ilgili hiçbir şey sizin hayatından önemli değil diyen kişinin 50 zenci tarafından tecavüze uğranması kararlaştırılmış. klişeden öleceksiniz amnk.
başvuru süreci dün sona eren sınavdır. geçen sene başvurusunu yapamayan binlerce öğrenciye rağmen ösym sınav sürecini uzatmamıştı ve bu sene de "kesinlikle" uzatmayacağını açıklamış.

gitti 50 tl amk.
benimde gireceğim sınavdır. bakalım neler olacak nasıl gelişecek olaylar.
muhtemelen ygs si gibi kastıracak sınavdır.
bu sene daha fazla katılımcıya sahip sınavlar bütünü.
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete.
ilk sınavı olan lys 4 ile biz sözel öğrencilerine girecek sınavdır.
Girilmese de olacak sınav.
Buna katılacak arkadaşlara sesleniyorum. Sakın gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği yazmayın. acayip kriz var iş bulamıyor bu bölüm mezunları şu an. itü dışında ki denizcilikle ilgili diğer bölümleri de yazmayın. bir kaç sene içinde bir sürü açılacak bu bölümlerden. sonra ortada kalmayın.
konuların hiçbir mantıksal açıklamaya dayanmadığı %100 ezber yapmanızı isteyen sınavdır. 20 gün kalmıştır, artık bitse de gitsek tadındadır.
hayatımdan 1 yıl çalan sınav. hakkımı helal etmiyorum.
Allah belasını versin böyle sınav sisteminin. Dedirttiniz bana bunu sonunda.
17 gün kalan sınavdır.
biyoloji kısmını bıraktığım sınavdır. ilk sınavdan sonraki bir haftalık arada ezberleyebildiğim kadar artık. şimdiden gireceklere başarılar. kasmayın rahat olun devamı zaten gelir sınavda.
şu sıralar "gelsin artık şu 16 haziran, yeter artık lan" sendromu yaşatan sınavdır.
ayrıca matematik sınavına iki haftacık süre kalmasından ötürü edebiyatın pabucunu damlara fırlattığım sınavdır. aradaki bir haftada edebiyatı hatmederim kafasından oluyor hep bunlar sözlük. (bkz: özgüven patlaması)
benim de dahil olduğum atlar son düzlüğe girmiştir. şimdiden herkese başarılar gönlünüzden geçenin olması dileğiyle.
10 gün kalmasına rağmen daha yerleri belli olmayan sınavdır.
konu eksiğimin olduğu ama artık sallamadığım(gezi olaylarından sonra hiç) ve tamamen biteceği günü özlemle beklediğim stres verici şey.
benimle beraber, girecek herkese başarılar dilediğim sınavdır.
ortalama 1 hafta sonra başlayıp 1 hafta sürecek olan serüven.