bugün

bi boka yaramayan amiyane tabirle kafamı leyla eden ortalıkta mal mal gezinmemi sağlıyan ağızı kurutan lanet ilaç. içmem gerekmesine rağmen son 1.5 senedir içmiyorum.
uyku sersemliği ile çöp kutusunu klozet zannettirip içine işeten lanet ilaçtır.
insanı yalnızca sersemleten, iyileştirici özelliği tartışılır bir ilaçtır.
annemin deli hapı diye tabir ettiği, sevgili antidepresanım.
mide sorunu olanlar içmesin. sorun katlanarak büyüyor.
kullanılmaya başlandığı ilk 1-2 ay boyunca her antidepresan ilaç gibi hem iştahı birden bire kapayan, ardından da hayvan gibi açan hemde uykusuzluk yapıp ardından hayvan gibi de uyuma isteği oluşturabilen ilaçtır.
dikkat toplamanız gereken anlarda aman ha kullanmayın. aksini yaratıyor çünkü. bambaşka diyarlarda buluyorsunuz kendinizi.
yan etkilerinin içine sıçtığım ilaç.uzun zaman kullandım bunu öyle ki artık içtim içmedim fayda etmiyordu kafama göre bıraktım bende.doktoruma söylediğimde bu alanda denicek başka ilacımın kalmadığını söyledi.ama hala inatla derdime çare arıyorum.
zannımca paxil in yanında bebe maması tadındaki ilaçtır. ikisini de kullanmış bir zırdeli olaraktan diyebileceğim, lustralı kullanıp daha sonra paxil çakıp sonradan da, yine lustral i içtiğiniz zaman, lustral hiçbir nane yapmaz bünyenizde. tabii ki o bünyenin o kadar ilaçtan sonra ebesi ne olur, o da muammadır.
duyarsızlaştırır.
kurdu kuzu yapar.
hiç bi sikim yapmaz. kendinizi kandırmayın. 100 lüğünü içiyorum. yanında serex, lamictal, depakin, stilizan, benexol, baş ağrısı için majezik, mide için lansor dahil.
insomnia şüphesiyle rahatlamak için aldığım, yan etkilerinde uykusuzluk olan antidepresandır. çenede müthiş bir kasılma yapar. derslerden bir kaç saat önce alınması tavsiyemdir.
Saat 15-16 gibi içtim .Gece 1 de yattım .Ve yaklaşık 03.45 te uyandım. Uyku akıyor gözlerimden ama uyuyamıyorum. Ve aşırı ağız kuruluğu yaşıyorum şu anda.
pfizer in küçülme kararı alması ve 300 satış mümessilini işten çıkarması sonucu artık doktorlara aktif olarak tanıtımı yapılmayan ilaç. ha tanıtım gerekli midir, bence değildir bu saatten sonra o ayrı konu. lustral ı bilen bilir, tıpkı sadece bilmek zorunda kalanların bildikleri bir yol üstü lokantası gibi.
kendisinden daha kuvvetli anti depresanları kullandıktan sonra, bünyeye bebe aspirini gibi gelen, yine de buna rağmen, hissizleştirme konusunda başarılı, peynir ekmek gibi satan anti depresan.
bu gerzek ilacı almaya başlayanlara 9.8 şiddetiyle öneridir, ne yapıp edip bir gün bile aksatmayınız. parmağınıza ip mi bağlarsınız ne bok yersiniz orasını ben bilmem. ama bir gün bile unutursanız vertigo halinin everestine çıkartıyor sözlük insanları. ben söyleyeyim de sonra sövüp sövüştürmeyin etrafa.
sağda solda bulundurmak gerekiyor. olsa da içsek.
(bkz: hayata bir gerizekalı gözünden bakmak)
yeni yeni kullanmaya başladığım harika antidepresan ilaç.
karın ağrısı şikayetiyle de doktora gidilse, ilk verilen/yazılan ilaç. ben anlamadım ki, ne hikmeti varsa şu ilacın. ishal oldum doktor diyosun, lustral veriyor adam, umursamadan sıç diye heralde.
anti-depresan. yurdum insanına önerildiği zaman genellikle olumsuz tepki alınır. Kilo aldırıyor, uyku yapıyor, sersemletiyor, zararı çok oluyor. Zaten bütün doktorlarında amacı hastaları tedavi etmek değil süründürmek(!)

Fibromiyalji de işe yarıyor.
bir paxil olmayan antidepresan.
güvenilirliği yüzünden doktorların şeker niyetine sağa sola dağıttığı ödüllü ilaç. şayet bu konuda 15 farklı ilaç kullandım ancak her bünyede aynı etkiyi göstermez özellikle seçici serotonin geri alım inhibitörlerine dikkat edilmeli . depresyonu körükleyen çıradır. bir laroxy, xanax , seroquel, zestat ,zyprexa değildir. sizi yoldan çıkarttığını hissederseniz ilacı bırakın intihar amaçlı kullanmayın işe yaramaz.
eczane fiyatı 10 tl'ye kadar dü$mü$tür.
(bkz: amaan siktir et hapı)