bugün

74 yaşında teknik direktörlük kariyerini sonlandırmış.

https://www.ntvspor.net/f...-63722f19a64145f1fc5a594e
brezilya'nın fatih terimi; gider gider geri döner.,.
Kariyerinin dönüm noktası evinde yunanistana kaybettiği avrupa şampiyonlugu olan badem bıyık. En sonunda da kendi evinde 7 yiyerek tüy dikmistir.
2014 dünya kupası'nda oluşturduğu yarrak gibi kadroyla koca bir ekolü rezil etmiş, milyonlarca brezilyalı'nın uzun yıllar unutamayacakları bir travmaya neden olmuş kişidir.

iyi oldu pezevenge.
Hala iş bulabilen teknik traktör.
Istifa etmesi için 20 fark yemesi gereken teknik adam. Geniş galiba.
delikanlı gibi çıkıp istifasını vermiş olan insan. yerine Muricy Ramalho veya Alexandre Gallo nun gelmesi beklenmektedir.
rezil olmuş teknik direktördür. bir de utanmaz, hala istifa etmem demiştir.
hayatının sonuna kadar almanyadan 7 yiyen antrenör olarak anılacak.
bernardlarla, fredlerle, jolarla plajda oynar artık.
2002 dünya kupası zaferini çok kötü unutturmuştur.
maç sonrasındaki açıklamada "they fucked us" diyip bize yılmaz vurallı bir an yaşatacağını beklediğim kişi.
dün maçtan 2 saat önce açtığı arjantin bayrağını bir ihtimal 3. lük maçında kullanabilecek olan teknik adam. ama bu kafayla 4. bitirecek orası ayrı...

görsel

edit: nitekim öyle olmuştur.
her turnuvada brezilya kökenli en yıldız isimlerden kadro kurarak başarılı olacağını sanan antrenör. e öyle kadroya almanya gelişine vurup top diye sektirir, sektirdi de, sektirmeli de...

gitsin balık falan tutsun bu rezillikten sonra!
bugünden sonra artık hasscolari.
felipe melo yi almadigi icin oh olsun denilen teknik traktor.
''beyler curling diye bi spor buldum süper ''açıklamasını beklediğim teknik hede.
45 dakika sonra idam kararı çıkartılacaktır.
hakemlere laf edecegine istifa etmeden once muhakkak kaka melo diego ronaldinho gibi adamlari kadroya almamasinin nedenini aciklamasi gereken teknik yoksunu bildigin traktor. bernard ne arkadas.
2002nin rövanşını almanya götünden kan olarak almıştır.
brezilya milli futbol takımı'nın anasını sikmiştir.
görsel

(bkz: temsili)
bu adam birine benziyo deyip deyip duruyodum en sonında buldum. bildiğin fethullah gülen e benziyo bu adam ama göz altı torbaları eksik.

ne zaman anladığıma gelince hakeme itiraz ederken böyle hani gülenin evlerine ateşler salsın bedduasında yaptığı gibi iki elini yukarı kaldırıp hakeme itirazda bulunduğu an anladım.
şanslı olan teknik direktör. başka da bi numarası yok artık.
bitmiş bir teknik direktördür.

sen bırak bu işi sco sen yapamıcan bu işi. hulk orada oynatılır mı kardeşim? neymar potansiyelinin bile üstüne çıkarak oynamasa belki gruptan lider bile çıkamazdı brezilya. jo veya fredi oynatacağına hulk'u forvette oynat, willianı hulk'u şuanda oynattığın yere oynatsa şiliyi çoktan yenmişti.
2014 dünya kupasında brezilya kadrosunu potansiyelinin sahaya yansıması engelleyen teknik adam.