bugün

12.12.13 tarihli lazio-trabzonspor maçında trabzonsporun sol kanadını delik deşik etmiş 22 yaşındaki sağ bek oyuncusu.

bu adam geleceğin (bkz: maicon)u demedi demeyin.
trabzonspor'un kap'a bildirdiği sağ bek.
12 aralık 2013'te trabzonspor'un sol kanadını nasıl delik deşik etmiş ise şimdi süper lig takımlarının sol kanatlarını delik deşik etmek üzere trabzonspor'a transfer olmuştur.
ne kadar nokta transfer olduğunu bugünkü trabzonspor-bursaspor maçında göstermiş oldu. kademede çok hata yapmıyor, yapsa da cok cabuk telafı edebılıyor aşırı hızlı.

sade oynuyor. bariz hatalar yapmıyor. bir sağ bekten beklenilen de bu zaten. umarım başarısı daim olur.
galatasarayımızda görmek istediğimiz ve benim saçlarına kurban olduğum, elzem oyuncu.
ben bu adamı fm'de gayet uygun bonservisle galatasaray'a almıştım ama elimde patlamıştı. adam genelde 5.70 ortalamayla oynuyordu, potansiyeli de 2 yıldıza falan düşmüştü * trabzon'a geldiğinde de epey taşak geçmiştim. şimdi herif trabzon'u ayakta tutuyor. vay anasını diyorum ve sözlerime noktayı koyuyorum.
Dün gece Beşiktaş'ın sol tarafına adeta duvar örmüş sağ bek. Çok güçlü fiziği var. Arkadan yardım gelmeksizin geçmek mümkün değil, öyle bir adam. Motta teşkosu dün hücumda hiç varlık gösteremediği için bu adamı geçemedi bizimkiler. Tosic olsaydı o zaman Cavanda için gerçek bir sınav olurdu bu maç.

ama adam gerçekten ayı gibi, STSL'de fiziğini bu kadar iyi kullanan oyuncuların sayısı 2 elin parmaklarını geçmez diye düşünüyorum. Daha da 25 yaşındaymış, Trabzon'u tebrik etmek lazım sağlam transfer.
Fm de fenere almistim 4 yildiz olmustu bir senede. Maas istemisti yollamistim
çok fena oynayan topçu inşallah nazar değmez. net.
Sen insan degilsin amına koyayım dedigim sag bek futbolcusu gücünü kim 105 yaptı bunun?

Böyle bir bek futbolcumuz olsun istedim yani 12 senedir sabriye katlanıyoruz mk ileriye bir gidiyor dönmek bilmiyor bu adam taş gibi bek yav.

(bkz: Sebastian perez) tarzı bir sag bek futbolcusu bu inşallah galatasarayımıza alınır ne diyeyim.
şimdiden türkiye ligine gelmiş en iyi sağ bek diyebiliriz. 3 kızkardeşliler hiç bik bik ötmesin. kendi takım taraftarları da bunu söylüyor.

seni bu takıma alanın allah ne muradı versin.

genelde tam tersi söylenir, sövülür. ama bu başka. istisna.
Süperligin tartışmasız en iyi sağ beki.
Adam mermiden hızlı koşuyor aq. Biseswar'ı geriden gelip önündeki topu alması, bilek hareketleri attığı paslar muhteşem...
Adam hakkını veriyor.
eyi topçu .olan bosingva reise oldu .
koy cavandayı sağ açığa bosingwa yı bek'e cavanda bosingwayı terletmez...düşünür reisini
Fm de perunun toprak sahalarinda buldum bu cocugu. Yuzumu kara cikartmadi helal olsun.
görsel
görsel
son zamanlarda, hızıyla ilgili olarak, çok fazla capse konu olmuş olan profesyonel futbolcu.
hakkında en beğendiğimse bu fotoğraf oldu.
çok formda ve kaliteli gözüküyor.çünkü daha yasin öztekin'e karşı oynamadı.
Theagent Cavanda Yasin'i çok rahat markajlar herifte deli gibi ciğer var.
salih dursun'dan iyi olmayan sağ bek.
Ligdeki en iyi hucum beki

Bir (bkz: Sebastian perez) degildir perez deli dehşetti.
espanyol'a satılan sağ bek.

hızı dışında bir numarası yoktu.
salalım bordo cavandalıları ağbi.
çıplak gezmesi kendine olan güvenini simgeler. adam haklı olabilir.