bugün

iyi itelenmiştir.
2.4 milyon Euro karşılığında standart liege'e transfer olmuş kazma.
Son yılların en büyük transfer başarısı resmen.
31 mayıs 2018 tarihine kadar geçerli 1 milyon euro'luk opsiyonu kullanmayıp 2.4 milyon Euro vermişler, şaka gibi.
Ulan ne güzel kakaladık ama zuhahahahahaahah . 1.8 melyon yöro
kadro dışı bırakılmıştır. umarim tez zamanda bide şutlarlar.
trabzonspor'un fetöcü gs ye itelediği futbolcu.
Son iki maçta fena değildi.
Carole dönünce muhtemelen yedeğe çekilir ama ben bu adamı arka arkaya 3-5 maç izleyip üzerinde ısrar edince göstereceği performansı merak ediyorum.
Belki sezon sonu para veren olur.
Ahmet çalık yerine cavanda oynuyorsa, bir mucize olmazsa galatasaray puan kaybeder.
Sanırım tudor tek stoper oynayacak yoksa başka bir açıklaması olamaz.
Olum bu ne gevsek bir adam amk.

Dunya sikinde degil resmen.
(d. 2 Ocak 1991; Luanda), Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Luis_Pedro_Cavanda
Bu cavanda degil eboue yi sac uzattirip geri getirmisler sanki amk.
Kendisi benim gözümde yeni ebouedir ama ilk sezondaki hali mi olur son sezondaki hali mi olur bilmiyorum,yaşı genç olduğu için ebouenin ilk sezondaki haline benzer bir performans gösterip atlama yapma ihtimali bence daha yüksek.
Ligin en iyi sağ beki.
kadro dışı adama 2 milyon bonservis. çok büyük bir yönetim başarısı. böyle devam cincon.
Aslında çok kötü bir oyuncu değildir lâkin disiplinsizliği onun az da olsa iyi olan oyunculuğunu alıp götürüyor.
an itibari ile galatasarayımıza hayırlı olsun.

senelik 875 bin eurodan 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

ne gitmesi bu özbek kardeşlerden hesap sorulmadan gönderilmemeli.
yine gereksiz bir mevkiye saçma sapan bir transfer daha, defansif ortasaha problemini çözmeden 3. sağ beki almak neyin kafasıdır?
1.8 milyon euro çok para olmayabilir.

fakaaaaat;

trabzonspor'un futbol dışı nedenlerle, tekrar ediyorum "futbol dışı" nedenlerle göndermek için götünü yırttığı bir adama bonservis ödemek yalnızca dursun özbek başkana yakışırdı zaten.

şaka gibi yahu, galatasaray'ı öyle böyle söğüşlemiyor bu özbek kardeşler.

şaka gibi, gerçekten şaka gibi.

uefadan uyarı alan 3 kulüp var, beşiktaş bonservis ücreti vermedi bu yıl. (adriano 600.000 euro saymıyorum)

fenerbahçe yalnızca skirtel için verdi. (van der wiel, neustadner beleş, diego'dan kurtuldular ayrıca)

bunların yanında durumu en kritik olan takım galatasaray, serdar aziz, tolga ciğerci ve cavanda'ya toplamda 11 milyon euro bonservis ve yıllık 8 milyon euro garanti maaş verecek.

bi şaka olmalı bu.
Mevkisinde Sabri sarıoğlu ve martin linnes varken trabzonspordan transfer edilen genç oyuncu.
Eboue gibi bir futbolcu,kafayı takıma verirse çok başarılı olur ki vereceğini düşünüyorum yaşı henüz genç sayılır.
Trabzon zaten maldı ki olcan ve umut denilen 2 çöpe karşılık verecekti cavandayı. gerçi cavanda da çöp.

çöpü vermek için 2 çöp mü alacaktı?

cavanda iyi bir oyuncu değil. kapasitesi 3 maçtır.

donk nasıl ilk maçlarında iyi oynayıp sonraran küfredilen isim olmuşsa cavanda da öyle olacaktır.
versinler buna da 2,5 milyon euro yıllık ücret dediğim top tepici.
dursun başkan yine hedefi 12 den vurmuş sonunda sabri nin alternatifini buldu...
Sabri den iyi bir sağ bek olsa da sonuçta Sabri oynamaya devam edecektir. Eboue geldiğinde bu iş bitti artik bir daha Sabri nah oynar demiştim ama eboue de 2 sene dayanabildi sadece.