Tekrar aramızda olan, on ikinci nesil, Mümtaz, yazar kişisidir. Hoşgeldiniz efemm..
Uzun bir süre saklanmış ve bu yüzden ortalarda görünmemiş primat yazar. Neden mi geldim? Sıkıldım iq.

görsel
sözlükteki kızların yarıdan fazlasıyla teşriki mesaide bulunmuş eski yazar. lan yeter be biz ne yiycez, taş mı *
eski hesabını kullanırken takipleştiğim, güzel entryler giren, hoş gelmiş yazardır.
Ay geri gelmiş... ben stalk yapıyodum instadan hala ama..
Sahibinden temiz yazar, Bol köpüklü Çok güzel Türk kahvesi yapma yeteneği de olan australopitekustur.

görsel
görsel
Ben askerde komando sözlükçüydüm. Evet.
primses, premses, piyemses. şimdi de primsis. kanka şu sözlüğü artık bi sal be... neyse, hoşgelmiş 12. nesidklshfjkshdfjks ay gülme geldi 12. nesil yazar... seviyorum seni biliyorsun
o kadar mutasyon geçirdiki garibim vaaz diye neler der akıl edemedim şu an.
Masonlar gibi görünüp aslında onlardan bilgi alıp Osmanlıya haber eden teşkilat ı mahsusa üyesi. Her yy. kadrajlarında görünebilme özelliğine sahiptir.

Edit: Lawrence ı da bu indirmiş diyorlar.*
Nick altı yine kahvehaneye dönmüş yazar. Erkek hamamı gibi iq.

görsel
Vasıfsızlık ne ki, adına yazılmış kitap bile olan 43.000 yaşındaki primat.

görsel
Reisin yeğeni diye kızların peşinden koştuğu tıp.
sözlüğün demirbaşlarından.
Siz ne şekil bir organizasyonsunuz. Sözlükte bir yapılanma var modlar. Darbe girişimi yapabilir bunlar ayık olun.
sözlükteki en nadide, kırılgan, çekingen ama bir o kadar da güzel olan sözlük kızı. yanaklarından öpüyorum şekerim. evet.
cinsel tercihi erkekler olan yazar.
Bilgi fıçısıdır.

Eski hesaplarıyla büyük hizmetler sunmuştur. Kimsenin s.kinde olmamışsa da.
görsel

Çok klas bir beyefendi. Beğenileriniz beni çok mutlu ediyor, müteşekkirim. teşekkürlerimi arz ediyorum. Eksik olmayın.
gelin olmuş gidiyor.
Sözlüğün ne hale getirdiği yazar.

görsel

Serpil, üzerime toprak at kuzum.
yine bir şeyleri kavramış yazar. sanırım bu kez isteme çiçeği. hadi hayırlı olsun.
Sözlükte kahve entelektüelliği yapmasına rağmen beraber çay içtiğimiz yazar.

görsel
görsel

Hadi eyv.