bugün

isvecli oyun adamlarinin uzerinde calistigi ve yeni yontemleri kobay fareler (twitch) uzerinde denemekte olduklari bilgisine ulasilan yollar butunu.
Dota'ya başlamaktan geçer
dotaya başlamak esrardan eroine geçiştir. ama lol u bırakmanın yolu neredeyse yoktur. kasayı camdan atmak belki bir çözüm olabilir.
hesabı satmaktan geçer, daha sonra zaten 120'ye yakın karakter var onları tekrar düzesiye götünüzden kan gelir, kısacası hesabı sat.
isviçreli bilim adamlarının da el atması gereken olay.

ben sırf bu olaydan dolayı hiç bulaşmadım oyuna. malum zamanında çok silkroad oynadık.
tavsiyem; 2 haftalığına bilgisayarsız kalmayı seçin. Kendinize hakim olun telefondan gözünüzü almayın gerekirse. ve az dışarı çıkın. arkadaşlarınızla zaman geçirin. üniversiteli iseniz, geri gelmeyecek yılları çok kötü yaşıyorsunuz biliniz istedim.
1 veya 2 levelden sonra olmayan yollardır. baktınız başta yapamıyorsunuz bırakın. öğrendikten sonra bırakılmıyor.
13 yaşını geçmek.
lolden sonra dotaya başlanılırsa, şizofreni ve ruh hastalığı gibi problemleri yanında getirebilecek sorunsal.
başka bir serverdaysanız tr serverına taşıyın hesabı. ben demedim 1 hafta içinde sonuç aldım.
Adc oynamaya başla kesin bırakırsın.ss yok bişi yok.tabi tr de kardeş.
Hiç başlamamak. Bir keresinde arkadaşın tavsiyesiyle girdim oyuna bi bakayım nasıl birşey dedim, silkroad'ın yarısı olmadığını gördüm. Oynayana saygım sonsuz.
başka oyunlara yoğunlaşılarak gerçekleştirilen eylemdir. ben, 2 haftadır lol oynamak istediğimde counter strike, knight online, gta, haxball gibi oyunlarla kafamı dağıtarak league of legends oyununu bırakmış bulunmaktayım. inanır mısınız artık hiç oynamak istemiyorum.
oyunu silmek, ttnet ile bir daha oyunu indirecek vaktiniz olmayacaktır.
güncel Önemli Başlıklar