bugün

http://www.swfcabin.com/swf-files/1285266058.swf

yemin ederim 10 dakikadır gülüyorum ya gözlerimden yaş geldi.sonundaki küfür ise müthiş.
hiç komik olmayan görüntülerdir. 10 dakika neyine gülünür merak edilesidir.
(bkz: taş yok mu taş)*
ne bakıyon oglum ile başlar, *abi sana mı dedim ben yaa. ile biter.
genelde şöyle olur.

a: ne bakıyosun?
b: belki sana bakmıyorum başka yere bakıyorum?
a: bana bakamazsın.
b: göz benim değil mi istediğim yere bakarım.
a: (yer değiştirir) bak hala bakıyosun.
b: belki arkandaki ağaca bakıyorum?
ekseriyetle çıkışta olur.
ezilenin baş kaldırmasıdır. ibretliktir.
çıkışta bekle cümlesinin kullanıldığı en önemli olaydır.
dengesiz lisenin yaptığı mallık işte, sonunu düşünmeden yapılan hareketler, artistlenmeler filan, bildiğin liseli mallıkları. it karı gibi çocuğa taş atıyor bide. erkek gibi üzerine yürüsene.
abartılmaması gereken kavgadır. genelde kimsenin biyeri kanamaz ve morarmaz. sataşan çocukla sataşılan çocuk arasında olur ve bu kavgadan sonra yine aynı tas aynı hamam devam eder. belki lise boyunca 20 kez kavga eder bu ikili.
bol bol "taaammm mııı?" sorusunun duyulacağı, kızların erkek gibi davrandığı ve yapamayacağı şeylerle ilgili küfürler etmesiyle oluşan komik sahnelerdir.
genellikle "çıkışta" olur.
"çıkışta görüşüceğiz olum." gibisinden olan kavgadır ama zil çalar herkes kardeş kardeş evine gider.
ayıran olursanız kavgalılardan daha çok dayak yersiniz.
Kesinlikle ayrılmaması gereken it dalaşıdır. Zaten ayırmalar esnasında taraflar birbirlerine efelenirler. Ayırma işlemi kesildiği vakit,sular hemen durulur.
görsel
kızların yaptığı eğlencelidir.
fen lisesi önüne gelen düz liselileri az dövmedim. hala bulduğum yerde döverim şakam yok!
görsel
güncel Önemli Başlıklar