bugün

bu kızlar genelde lisenin en popüler en tatlı kızlarıdır. kısacık eteği ve ya daracık pantolonu erotik şakalarıyla erkeklerin gönlünü fetheder. bazıları ise abartarak diğer kızların g.tüne tokat atarak erkekleri azdırır.bu kızla doya doya muhabbet yapılır herşey konuşulur.
sırf lisede popüler olabilmek için kaşar sıfatını almaya çalışan kızlardır.
lisenin en rağbetli kızları grubuna dahil olabilmek için her türlü edepsizliği yapan kız modelidir. sınıfındaki, diğer sınıflardaki arkadaşlarına ve hocalarına yapmadıkları kalmaz. sınıftaki tüm erkeklerin kucağına en hızlı kim oturup kalkacak adı altında kendi çaplarında bir yarışma düzenlediklerine şahitliğim vardır.
küfürlü konuşan ve itici olan kız modelidir .
yanlış bir ilgi çekme yöntemi benimsemiş kızdır.
Genellikle lise son sınıf erkeklerini tercih edendir.*
bu kızlar öyle bir kızlardır ki hem "ulan şu manitaya bak be bir sevgilim olsa" dersin. hemde "ulan böyleleriyle bırak çıkmayı konuşmayacaksın bile iğrenç ya" dersin. tanıma gelince:

bu kızlar erkenden olgunlaşmış tabiri caizse "kadın" olmuşlardır. cinsel manada değil tabii ki bu. bakıyon kadın lan. bugün eversen yarın çocuğu olur.o derece yani.

herkesle takılmaz öyle. belli aşamalardan geçmen lazım. okulun reisleri,lise çıkışında kot pantolonla ense bırakmış adamlarla kaynatır genelde bunlar. "ağır abla"dır bi de. arkaları sağlamdır.

kısacık etek giyer ve erkeklerin gözünü üzerlerine çeker. her erkeğinm masturbasyon kaynağıdır bunlar.oturmuş fizikleriyle, ısacık etekleriyle rüyalarını süsler insanın.

ama bütün bunlara rağmen onlarda insandır. onlara kaşar diyenler "erkekler" değil , "lisede popüler olmak isteyen ancak olamayınca hasedinden çatlayan kızlar" dır.
eteği taş çatlasa 15-20 cm uzunluğunda olan kızdır. ayrıca özellikle yaz günleri bacak şov yapmayı seven kızlar oluyordu bizim zamanımızda.
dudağında sürekli uçuk oluşan harbi kız havalarında elinde telefonla dolaşıp piç tipleri annesiyle tanıştırma merakı güden tiptir.
(bkz: küçük kadınlar)
ilk entryde her şeyi ayrı yazmaz bunlar.
(bkz: ortamda ön plana çıkmak için küfreden kız)'ın bizzat kendisidir bu kız modeli. erkeklerin kendini birşey sanması için küfreder durur.
lisedeki kaşar kızlar benim için ulaşılamazdı. farkındaydım, bilirdim ancak beni sadece kullanırlardı.

kendi halimde notları iyi olan ancak arkadaş ortamındada sevilen bir tiplemeydim. neyse beni boşverip kaşar kız modeline geçeyim ben.

şimdiki gibi yaşıtlarıyla falan takılmazdı bu kaşar kızlar. illaki kendinden büyük olacaktı. liseye başladığımda benim sınıfımda olup bu kategoride gördüğüm kızlar (kaşar kız ne yahu? kızın kaşarı mı olur), hep büyük sınıftakilerle birlikte takılırlardı. bense hep pencerelerden onlara bakar elemanların ne fazlası var diye düşünürdüm. tenefüs bitti zili çalsada artık önümdeki sırada yerini alsa, hiç olmazsa sırtında birşey var deyip ona dokunmak için fırsat kollardım.

yıllar geçti biz büyüdük, kaşar kızın yaş ortalamasıda büyüdü. ben tam oldum derken o ilk çıktığı çocukların yaşlarına geldiğimde okul dışından ne üdüğü belirsiz elemanlarla takılmaya başladı. arada sırada eve birlikte yürürdük.ben her bırakışımda apartman asansörüne kadar binip evinin kapısına kadar bırakırdım iyi bir izlenim bırakırım belki de bir öpücük alabilirim belki diye. her gece yattığımda tek birlikte kaldığımız an ne yapacağımı düşünürdüm*. gel gelelim ben o kızın dudaklarına dudaklarımı dayayamadım hiç.

kaşardı maşardı ama bir dönem tek istediğim hatun oydu. lise bitti, üniversiteler bitti ama olmadı. o hala kaşar.
(bkz: kırk yıllık abazayım böyle kız görmedim)
günümüzde büyük çoğunluğu kız olmayandır.
annemin ağzından:
ne zaman gezerken lise çıkışına denk gelsem hep kızlara bakarım. hepsi aynı model. genellikle dümdüz boyalı saçlar, çoğunda perçem var bazıları da kıvırmış onları. kıravatlar ya yok ya da aşağıda. gömleğin üstüne daracık t-shirt veya kazak. pantolonlar düşük bel ve dar paça. çoğunun gözlerinde rimel, kalem var. etrafta eblek eblek erkek arıyorlar mübarek. zamane gençlik diycem de bu kadar da olmaz. yazık.
babamın ağzından:

her zman düşürmek için beklerdim okul çıkışında. bilmiyorum belki de cengiz kurtoğlu olmasaydı hiç aklıma gelmeyecekti böyle birşey yapmak. ama o liselim şarkısından sonra ne olduğunu anlayamadan kendi kendine gidiyordu ayaklarım lise çıkışına, beynim ''dur lan yarram '' desede.. ama sonra annen öğrenmiş, sıçtı ağzıma. bir daha gitmedim..

sahi orda bir tane de kadın görüyordum sürekli kızlara bakıyor, hepsi aynı modellileri inceliyor genellikle dümdüz boyalı saçlar, çoğunda perçem olan bazıları da kıvırmış onları dikizliyordu. kıravatlar ya yok ya da aşağıda olanları, gömleğin üstüne daracık t-shirt veya kazak giyenleri pantolonlar düşük bel ve dar paça tercih edenleri, çoğunun gözlerine rimel, kalem sürenleri kesiyordu.. etrafta eblek eblek erkek arıyorlar mübarek diyordu kendi kendine..

bu da öyle bir anımdır oğlum.
ismi genellikle alev veya jale olur. balyajlı saçları, üstüne parlak kırmızı oje sürülmüş onbeş santimlik kazma gibi tırnakları ve kemikli diz kapakları vardır.
her tenefüste okulu yeniden fetheden kızdır. sadece kendi sınıfındaki erkeklerle yetinmez tüm okula göstermek ister kendini.
sınıf arkadaşlarına gösterip dışardan piçlere verir genelde bu şıllıklar.
çok büyük bir erkek kitlesine hitap ederler, bu erkek kitlesi bunlara bakıp bakıp iç geçirir, esasında geçirdiğiyle kalırlar, fakat haberleri yoktur.

Edit: Bunlara laf atmayı bir b*k sanan erkeklerde vardır ya, en acısı da budur.
üniversitede motor olmuştur o.
bu kızların amacı genelde kaşarlık değildir. sadece kendilerini tatmin etmektir efendim. herkes bu kızla her türlü pozisyonda ilişkiye girmek için yavşanmaktadır kıza ama kız sadece erotik erotik numaralar yapar. eteği kısadır falan falan işte. ama kesinlikle cinsel bir ilişkiyi liselilerle yaşamak istemezler. çünkü bu kızların zaten bir üniversiteli sevgilileri vardır ve cinsel ihtiyaçlarını * bu oğlanlardan karşılarlar. sulanmayın kısacası.
kuzenimin ağzından:

geçen gün erkek kardeşimi almak için okula gittim. bisikleti okulun önüne park ettim ve beklemeye başladım. zilin çalmasıyla okul kapısının önünde uğultuyla beliren liseli güruhu gelmeye başladı. derken yanımda bir adam belirdi. uzun boyuyla, koyu sarı saçlarıyla turist gibi bir tip. adam tavırları çok garipti kendi kendine türkçeyle karışı anlayamadığım bir dilde bir şeyler söylüyordu. ''wunderbar, sie müsse mein lokomotif werden, jawohl'' gibisinden bir şeyler. bu esnada gözlerini kızlardan ayırmıyordu, sürekli kızlara bakıyor, hepsi aynı modellileri inceliyor genellikle dümdüz boyalı saçlar, çoğunda perçem olan bazıları da kıvırmış onları dikizliyordu. kıravatlar ya yok ya da aşağıda olanları, gömleğin üstüne daracık t-shirt veya kazak giyenleri pantolonlar düşük bel ve dar paça tercih edenleri, çoğunun gözlerine rimel, kalem sürenleri kesiyordu.. burasını anlamıştım, ''etrafta eblek eblek erkek arıyorlar mübarek'' diyordu kendi kendine..

ne var ki bir zaman sonra kendisine baktığımı farketti, ''scheisse', dedi ve uzaklaştı. umarım bir daha karşılaşmayız.

(bkz: #9962299)
(bkz: #9962348)
(bkz: #9962695)
(bkz: kız lisesinde okuyan kız öğrenci)
derste hocaya öğretmenim derler, yaranmaya çalışırlar, okulun ileri gelen herifleriyle kim olursa olsunlar arkadaşlık kurmaya çalışırlar, zaten utanmazlık adı altında ne kadar iş varsa hepsinin altından çıkarlar.