bugün

lise yıllarında yaşanılan cinsel ilişkilerin sonraki zamanlarda yaşanılan cinsel deneyimlere göre daha fazla zevk vermesi durumudur. o yıllarda kişiler cinsel açlığın doruk noktalarında olduğundan bu açlığı giderek her deneyim sizin için en vazgeçilmez durumdur.

lise yıllarında çok konuşan, çocukça davranışlar yapan, kendini küçülten, serseri veya saçlarını jöle kutusuna batırıp çıkaran tiplerden değildim. kendi halime sakin, ağır başlı, az konuşan akılcı konuşan biriydim. kız arkadaşlarımda beni bu yüzden sever, yanımda olmaktan mutluluk duyarlardı. tabi her ne kadar ağır başlı olsak da o yılların verdiği açlığı bastırmak için de çalışmalardan uzak değildim. bir gün ali'nin verdiği kozla hedefimi belirlemiş oldum. ali okulun sansarı gibi bir şeydi. her boktan haberi olur. büyük adamlar tanır. serseri ayağı olan bir çocuktu. severdim kendisini çünkü bana yanlışı olmazdı. ali bana bir kızdan bahsetti. bu kız gözlerden uzak pek tanınmamış kendi haline fakat içinde ihtiraslı duygular besleyen biriymiş anlatılana göre. adının ipek olduğunu ve sınıfını öğrendim. tabi tanışmak için fırsat kolluyor. kantinde, okul çıkışlarında takip ediyordum. takıldığı arkadaşlarına bakıp, ortak bir arkadaş arıyordum. neyse ki sonunda beklediğim fırsat geldi. ortak bir arkadaşımız olan birini buldum. adı zeynep'di. zeynep, ipek'in dersaneden arkadaşı, aynı zamanda benim lise 1. sınıftan arkadaşımdı. zeyneple konuşup durumu anlattım. tanışmak istediğimi, buna ön ayak olur musun diye derdimi anlattım. o da ertesi gün benle ipek'i bir araya getirdi. konuşmak benim için zor değildi. öyle de oldu. güzel bir sohbetten sonra okuldan çıkışta bir şeyler yapmaya karar verdik. o günden sonra ipekle sevgiliydik. 1 hafta kadar birlikte çok vakit geçirdik. ilk bir kaç gün çoğu arkadaşlarıyla birlikte, sonradan yavaş yavaş başbaşa geçirdiğimiz zamanlar artmaya başladı. ben amacıma ulaşmak için çabalarken adımlarımı titizlikle atıyordum. yapılacak bir yanlış, cinsel dürtülere yenik düşmek gibi beni amacımdan uzaklaştırabilirdi. ilişkimizde 2 haftayı geride bıraktığımızda gerçekten çok samimi durumlarımız oluyordu. hatta öyle ki ''seni yerim'' sözlerini sıkça duymaya başlamıştım. bir gün anne ve babamın evde olmadığı vakit, okuldan çıkışta bize gitmek için ikna ettim. ilk kez böyle bir şeyi teklif ettiğimden biraz tereddütle yaklaştı ama sonradan kabul etti. eve gittik bir şeyler yedik, sohbet ettik, müzik dinledik ve dahası. o gün bir şey olmadı. çünkü kendisinden bir karşı tepki alamadım. bu durumda kendisine yaklaşmam olumsuz sonuç verebilirdi. ertesi gün olduğunda ipek dünden bahsedip çok iyi vakit geçirdiğini söyledi ve şaşırtıcı bir şekilde bugünde ev boş mu diye sordu. ben daha da şaşırdım çünkü böyle bir şey beklemiyordum. anne ve babamın çalışmasından dolayı ev hafta içleri akşam 7 ye kadar boş oluyordu. bende tabi boş istersen gene takılalım deyip, okul çıkışını bekledim. çıkışta gene eve gittik bir şeyler yedik. ipek odama doğru gidip hiç sevmediğim gürültücü tarzda müzik açtı. o sırada masayı toparlıyordum ki sese irkilip odama doğru gittim. o sırada tabi ki de memelerini sıvazlamıyordu. yatağa yatmış, öylece o çirkin müziği dinliyordu. hemen sesi kısıp, neden böyle saçma bir müziği açtığını sordum. bana doğru ''az sesi aç ve yanıma gel'' dedi. sesi azıcık açtım ve yanına doğru gittim. hala aklımda neden sese böyle bir takıntısı olduğunu anlamaya çalışıyordum ki birden öpmeye başladı. ben o an düşüncelerimi bir kenara bırakıp kendimi amacımın finalini yapmak için odakladım ve o an bir şeyi anladım. müzik bir kamuflajdı. ikimizinde içindeki bu cinsel açlığın yarattığı fiziksel dışa vurumları gizleyen bir kamuflaj.

işte ben böylesine zor elde edilen ve güzel bir cinsel deneyimi nasıl değişirim şimdikilere.

not: hayvanlık yapmayın, emeğe saygı. iki dakika okuyun pişman olursanız paranız iade falan değil.

not 2: durumu olmayanlar bunu okuyabilir.
mus çorap yüzündendir. çok yakışıyordu o kaltaklara yav. kabul etmek lazım.
Orta okulda yaşanan cinsellik kadar haz vermeyecek eylem.
(bkz: sağ el sağolsun)
hele birde okulda gerçekleşiyorsa o heyecanın verdiği haz başkadır.
(bkz: kazan dairesi).
cinselliğin okulda malzeme toplarayarak banyoda bittiği dönem.
of be unutulur mu o kalorifer petekleri arasındaki git gellerimiz.
ana okulunda yaşanan sevişmenin yanında esamesi okunmaz.

(bkz: marla singer)
lise yıllarının güzelliğini farklı açılardan gösterir.
Üniversitedekinin yanında adı bile anılmaz.