bugün

liseden ayrılınca unutulmayan ender hatıralardan biridir. yıllarım o ayak izinin nasıl bırakıldığını düşünmekle geçti. 44 numara. allah belanızı versin.
o güzel teknoloji hadisesi tabletleri bize vermeme sebeplerinden birisi insan mı bunu yapan kim lan o kişi.
ergen gencin ilk mühendislik harikasıdır.
Herkes ay'a biz tavana ayak basarız. Liseler için küçük, insanlık için büyük bir adım; 44 numara boru değil, ayak. Ayak numarasının küçük olduğunu baz alırsak çocuğun ergenlik döneminde yaşadığı bazı pskolojik sorunlar sebebiyle yaptığı eylemde diyebiliriz.
(bkz: ayakkabı numarasına bakıp penis uzunluğu tahmini)
http://www.youtube.com/watch?v=Jx9ZUbpZCTM
(bkz: lise sınıfının tavanındaki ayakkabı izi)

(bkz: aramaya inanmak)
boya badana yapmaya gelen işçinin, bir hatıra bırakma isteği sonucu açığa çıkan ve dumura uğratan olay olabilir.
Zombilerin liseyi istila ettiğini düşündürür.
beden eğitimi derslerinde sınıfta soyunan erkek ergenlerin en ezik ergenin ayakkabısını fırlatmasıyla ayakkabının tavana çarpması ve iz bırakmasıdır.
lise hayatımda duyduğum ve tarih hocasının sınıfın içinde hangi orospu çocuğu yaptı bunu demesiyle çocuğun korkudan afallayarak ben deyip dayak yediği olaya benzemektedir.
görsel
üç beş ergenin sıranın üstüne çıkıp arkadaşını ters bir şekilde havaya kaldırması ile oluşan şaheser. Hey gidi günler hey
(#17863920) aydınlandım şu an yıllardır düşünüyordum.(üniversite bitti bitecek)