bugün

entry'ler (14)

hülya avşar ın mesleği

Profesyonel popo ısırıcı.
http://ciner.mncdn.net/ht...537FF07310AF42D5E30_c.mp4

21 12 2012 den önce bulunması gerekenler

Kıyamet kopacaksa bile kopmadan önce bulunması, açıklanması, insanlığın bilmesi gereken bilgi kalabalığıdır.
(bkz: Tuvalette fotoğraf çekinmenin mantığı)

tuvalette fotoğraf çekinmenin mantığı

Ergenlerin sıkça yaptığı bir türlü anlam veremediğim, anlam verdiğimiz gün çağ atlayacağımızı düşündüğüm olay.

türkler aptaldır diyen türkler

Bu kişilerle konuşmak sakıncalıdır, insanı delirtebilirler, mantıksız konuşurlar. Birşeyleri anlatmaya çalışmayacaksın direk alıp döveceksin.

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

"Ben buraya nasıl geldim ya" olabilir, "Buraya nereden düştüm" olabilir, Yabancıysa "Help mee" olabilir, "Uww çok ıssız" olabilir, Has Türk'se telefona baktıktan sonra "Telefon çekmiyor *bip*" olabilir.

eksik bir şey mi var

Güzel şarkı, her dinlediğimde buna Mark zuckerberg'in oynadığı bir klip çekmek lazım diyorum.
(bkz: Mack Zuckerberg in terlikleri)

türkiye nin 2013 de eurovisiona katılmaması

Kıyamet alameti olabilir.
(bkz: 21 Aralık 2012)
(bkz: Mayaların takvimi)

cumhuriyeti kim kurdu sorunsalı

Cumhuriyet sistemini bulmak ile Türkiye Cumhuriyet'inin kurulmasını karıştıran yazarın aklındaki düşüncedir.
(bkz: cumhuriyet rejimi)
(bkz: Türkiye nin cumhuriyet rejimine geçişi)

konya da yaşayan insan şanssızlığı

Konya'da merkezde yaşamak, Meram Yeni Yol taraflarında yaşamak vardır. Birisi Konya'yı kültürsüz, yobaz insanlarla dolu diye tanıtıyorsa kendisi kasabalarında yaşıyor olabilir, kötü semtlerinde yaşıyor olabilir. Nasıl istanbul'un, izmir'in kötü semtleri mevcutsa Konya'nın da mevcuttur, aynı şekilde kültürlü insanların yaşadığı semtlerde mevcuttur. Konya'da yaşayan insanın tek şansızlığı Konya'nın geçmişinde bıraktığı kötü izler ve bunlar silinmesine rağmen Konya'yı hâla öyle görüp, dışarıya o şekilde lanse eden insanlar yüzünden Konya insanına karşı oluşan olumsuz bakış açısıdır. Hiçbir zaman Türkiye'yi illere ayırıp eleştirmeyi sevmedim. Vatanımızın her karış toprağında ayrı bir güzellik, o topraklarda yaşayanların ise ayrı bir şanslılığı vardır. Bize göre şansızlık gözüken şehre, Mevlana müzesi için turist akını mevcut. Manevi değeri yüksek bir şehir, geçmişindeki kötü olayların izlerini de sildi ama geçmişteki insanların akıllarından silinmedi o izler, yeni nesilde daha doğru tanınacağını düşünüyorum.

lisede sınıfın tavanındaki esrarengiz ayak izi

Herkes ay'a biz tavana ayak basarız. Liseler için küçük, insanlık için büyük bir adım; 44 numara boru değil, ayak. Ayak numarasının küçük olduğunu baz alırsak çocuğun ergenlik döneminde yaşadığı bazı pskolojik sorunlar sebebiyle yaptığı eylemde diyebiliriz.
(bkz: ayakkabı numarasına bakıp penis uzunluğu tahmini)
http://www.youtube.com/watch?v=Jx9ZUbpZCTM

biscolata erkeği

Tadı güzel olmasına rağmen biscolata yerken beni derin düşüncelere gark eden ve biscolata'dan soğutan gereksiz reklam objeleri.

saçlarını kestirdikten sonra pişman olmayan kız

Saçları dökülüyorsa bu eylemi bizzat kendisi yapan ve pişmanlık duymayan kızdır.

istanbul daki trafik sorununun kaynağı

Eğer tüm yollar tek bir yere gitseydi ve herkes o istikamette ilerleseydi gayet mantıklı bir önerme olurdu ama birden fazla yolda her öndekinin hızlı gitmesi trafik sorunun başlıca kaynağı olur zaten. A ve B yolu kesişiyor, A yolunda en öndeki araç hızlı gidiyor, B yolunda en öndeki araç hızlı gidiyor, A ve B nin kesiştiği yerde trafik felç olunca A ve B yolları da felç olur. Sorunun kaynağı herkesin özel aracına binme lüksünü yenememesidir, toplu taşıma araçları kullanılsa bu kadar sorun olmaz.

justin bieber ın 811 milyon izlenmesi

"En çok görüntüleyen kullanıcıların konumları: Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Arjantin" olduğu için şükredilebilecek durum. izlemek ile açmak arasındaki farkı hesaplayabilseydi YouTube belkide istatistik daha farklı olurdu çünkü az önce istatistiğe bakmak için girdiğimde 811 milyonun sonundaki küsürâtlar bir arttı, peki videoyu izledim mi? Hayır.