bugün

(bkz: kıro)
genellikle höt dendiğinde iki dayılanıp, dayağı yediği zaman ağlayarak, "sen göreceeeenn ollluuummm" diyerek kaçarken üstüne bir fiske daha dayak yiyen tiplerdi. ne günlerdi be. **

edit: yazmayı unutmuşum bunlara ben şahsen küçük polatcıklar diyorum. tv özentiliği ile zaten bi sike yaramayan hayatlarını daha da rezil hale getiriyorlar. ha unutmadan tekrar belirteyim sözde delikanlıdırlar. çekinmeyin bunlardan sakın. üstlerine iki adım atınca geri çekilen tiplerdir. dayak yiyince ağlamaya bayılırlar.
kızılcık sopasının icat ediliş nedenlerinin başlıcalarındandır.
babasından yediği dayağı okulda dışa vuran liselidir.
kendi çapında eğleniyodur, lise bitincede kaldırımlarda sallamaya devam eder.
sanılanın aksine anadolu liselerinde de bolca mevcut olan tiplerdir. özellikle tenefüslerde tuvalette azer bülbül eşliğinde sigara tüttürenler çok meşhurdur. üstlerindeki 1 milyarlık takım elbise de cabası.
karşısındakilerle elinde o tespihle inek diye dalga geçen kişi yarın yine elinde o tespihle inek diyenlerin karşısında önünü ilikleyecek.
okul çıkışında arkadaşlarıyla ocağa gidecek olan öğrencidir. cCc
büyük ihtimalle sivri burun kunduruda giyiyodur bu tipler.

edit:niye eksiliyosun okulda tespihle dolaşanlardan mısın?
doğru yolu bulduktan sonra bu heba etği günleri için pişman olacak olan ergendir.
bağımlılığını nesilden nesile aktaracak şahıstır efendim kendisi. tiyatro ve sinema gibi özellikle sukunet gerektiren mekanlarda bolca klonlarına rastlanır.
gerçekten nefes alması hata olan kişilerdir. Mümkünse hepsi bir kampa toplanıp sabun yapılasıdır.
telefonların lise piyasasına sürülmesiyle o nesil de başarıyla imha edildi.
kendini behzat ç. falan zanneden mal tiptir.
aslında özenti değil; direk serseridir.
(bkz: at kafası)
şahsen karşıma çıkarsa dayak yemesi muhtemel olan elemanlar topluluğunun üyelerinin bir çeşidi.
bir değişik versiyonu; bir eli dirseği yukarda dize yerleştirip, bahçenin en popüler bankında, telefona ortasından tutmak kaydıyla daireler çizdirendir.
(bkz: ergen)
liseyi bitirdikten sonra büyük ihtimalle kaportacı, motorcu olacak şahıstır.
her zaman için yaşıtlarından önce sakalları çıkan liselidir. o sakallara öyle bi şekil verir ki, bunu hangi insanoğlu yapmış diye kendinizi sorgulayabilirsiniz.
hayalleri olan genç bir delikanlıdır, büyük ihtimalle 20 cm uzayan saçlarını dikmeye çalışıp okula gelen arkadaşlarını kendisinden uzaklaştırmak için böyle bir yönteme başvurmuştur.
herhangi bir ocağa üye olma ihtimali oldukça yüksektir.
en afillisinden bi tokat çakıp, sonra da hunharca ezmek istediğim liselidir.

amk, kendiniz olun ! çocuk olun, yavşak özentisi piçler olmayın.
Apaçi kavramının lisedeki temsilcisidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar