bugün

(bkz: ot yiyen ahır hayvanlarından mö diyeni)
freni patlamı$, el frenini çekmesiyle lise3 konularında durabilmi$ insan evladıdır.
(ara: lise 1 konularını anlamaya çalışan lise son öğrencisi)
fen lisesi öğrencisi olması muhtemel öğrencidir.
kıytırık bi sınavdan sonra (bu şimdilik öss, adı her an değişebilir) bi dersane tişörtü eşliğinde 'başarımı sistemli çalışmaya borçluyum' demesi muhtemel öğrenci. sonu ne olur bilemem.
gelecekte çoluğu çocuğu ona lise anılarını sorduğunda, onları soru sorduğuna pişman edecek belkide onların hayata bakışını kökten bir şekilde negatif hale getirecek kişidir.
hayvan kişiliktir. okulda fazla sevilmeyen kişilik olma yolunda ilerlerler. özellikle lise sonlar tarafından dayak yemesi muhtemel insandır. haklıdırlar.
hayatın hep bir adım önünde olan kişidir.
(bkz: lise iki konularını bitirseydi keşke)
(bkz: mantık hatası yapmış) *
lineer cebir, soyut matematik, analiz, istatistik olasılık derslerini de bitirsin üniversitede matematik alanında sorun çekmez.
herşeyin yerini ve zamanını bilmeyen ogrenci tipidir .zira ileride sosyal anlamda zorluklar cekecek ve karşı cınsle nezaman zamanı, nezman yeri oldugunu bilmeyecektir..
(bkz: otostik)
öss'de iddialı olan herhangi bir öğrencidir. muhtemelen yarış atıdır. eğlenmeye, gençliğini, çocukluğunu yaşamaya fırsat bulmaz. yazıktır günahtır.
halk arasında inek olarak tabir edilen kişidir.
alışılmışın dışında başarılı öğrencidir. türk toplumunda abdurrahman çelebi'dir. hakkında asosyaldir, sevilmeyen kişiliktir gibi bazı mitler vardır; fakat bunların gerçekle bağdaşır bir yanı yoktur. çevresi tarafından takdir edilir, bu yüzden kendisini ispat etmek için şebeklik yapma gereği duymaz.
kafa atılıp burnu kırılması gereken öğrencidir. ben üniversitedeyim hala lise 1 konularını bile anlayamadım.**
(bkz: WIZIR)
(bkz: risale i nur/#2769334)
öss'de büyük ihtimalle başarı gösterecek olan öğrencidir.
buna rağmen gösteremezse...
(bkz: hey ahbap senin sorunun ne)
üniversiteyi kazanınca da yaz okulunda dersini almadan bir sonraki senenin derslerine girer, kitaplarını edinir.
öss uğruna bir yazını feda etmiş öğrencidir.
kendisi ve arkadaslari buyuyene kadar sozlugu birakmasi tavsiye edilen ogrencidir.
4 yıllık üniversiteyi 3 yılda bitiren öğrenciyle aynı kafadadır.
bu yaşda bu zeka yakında facia denilesi kişidir.
acele işe şeytan karışır sözünden haberi olmayan öğrencidir.