bugün

bir sözlük yazarı *
Aynı zamanda Hz. Adem'in ilk eşinin adıdır.Lilith Adem ile eşitlik konusunda atışmaları sonucu sürülmüştür..
başak burcunun alameti farikası,rahatlıkla bir çizgifilm karakteri olabilecekken yanlışlıkla bu dünyaya düşmüş,rakının yanında olmazsa olmazlardan, şevkate sevgiye değen kişilik, kadim dostum..
halil cibran'la ilgili yazdıkları ile dikkat çeken yazar.
supernatural izlemişliği olduğunu düşündüğüm yazar.
üşenmeden tüm entrylerini okudum. hiç birşey kazandırmadı. mizah anlayışına da gülmedim. bir entrysinde v yerine w kullanması yaşını 18 sınırına indirmeme neden oldu. beğenmedim ben bunu sözlük.
imla kurallarını pek umursamayan sözlük yazarı.
engin fikirli iyi yazar. her daim yazsın.
saçma bi yerde saçmalayarak kendisine saygısızlık ettiğimi düşündüğüm yazar abisi* bu ciddi karakter kimmiş diye baktım, sonra buraya geldim adının bence 'engin' olduğunu söylemek için. yazdıklarını okudum, okuduklarımı aklıma yazdım. sözlükte ilk defa okuduğumu hissettim, okudum ulan okudum ansiklopedik bir roman misali okudum. keyif de aldım tabi.
sonra anladım: bu adam, taşak derdinde değil. ha çok da iyi taşak yapar eminim. nerden mi anladım? ne biliyim lan kanım kaynadı birden.
bilgi zengini, şaşırdım ilgi zengini olamamış, takdir ettim. populer olmayanı severim, seni sevdiğim gibi engin abi.
ayrıca merak ettim neden bir dişiye verilen adı kendine nick edinmiş. hala merak ediyorum.
velhasıl, sevdim engin abi seni. ama bi yasasinseferogullari da değilsin, götün kalkmasın çok. biz anal severiz sonuçta, vajina da neymiş * *
günaydın engin abi.
#12918263 arapların gizlisini saklısını bildiğini iddia eden yazar. *

bu entrymden sonra seri eksileniyorum farkında mısın?
ölmeden önce yapılacaklar listesinde formatın amına koymak olsa gerek...