bugün

insanı derinden üzen ve penis burkan bir detaydır. bırakmadılar kız özgürce memiştolarını sallasın. neyse. gelince nick altıma kırmızı bir sütyen bırak, ben seni bulurum.
lan biz 50 kere çaylak olduk, biriniz de gelip arkamızdan ağlamadınız ibneler.

kıza olunca hemen başlık açın, derinden üzülün, kahrolun.

kasap senden beklemezdim bunu kardeş.

hani gankaydık?
sözlük yönetiminin üzerine südyen atması mevzusudur. bu kadar bahsedince bir şeylerden müdahale eden çıkıyor illa.
Şiddetle protesto bile ettim. (bkz: #40836994)
Geçmiş olsun. Allah başka keder vermesin. Sayılı gün çabuk geçer.
Varoş sesli ama tatlı biri, neden çaylak yapılır ki? Memeleri avuçlarında zar zor yazıyor zaten. Emeğine saygı duyulsun..
KADIN OLMASINDAN MÜTEVELLiT ÇOĞU ERKEK YAZARI EPEY BiR ÜZMÜŞ GÖRÜNÜŞE BAKILIRSA.
https://vocaroo.com/i/s1FyI1EpOYXk

Kulak tırmaladığım için afedersiniz, tek istediğim hastayken güzel sesli kalmanın sırrı.
yine gerçekleşmiş. ah be yarim ben başlığı uplamaya bıktım, sen çaylak olmaya bıkmadın. özlemle bekliyoruz.
ayaklarının güzel olması ihtimali ve bu konunun ertelenmek durumunda kalması nedeniyle üzen gelişme.
Yazarlığı çaylaklığından daha kısa.

Hep çaylak, arada yazar oluyor. Ne çektin be yürüyen meme.
gelen caylak yapiyor giden caylak yapiyor yahu. ne yapsin yazmasin mi bu hanim kiz!? dedirten bir olaydir.
Varoş sesiyle sözlüğe renk katmış yine güzel insan.. Çaylak olmasın bir daha..
Bir zamanlar az çok kaliteli yazıyordu. baktı yeterince prim kasamıyor, o da kaşarlığı tercih etti. Ve şimdiki durumunu görebiliyorsunuz. Yazık cidden. Doğru yolu bulması dileğiyle.
liliith kim aq?

nerde ah o eski yazarlar.
şimdi nesil çok bozdu.
az önce farkına vardığım talihsiz durumdur. zira boşluğu kapanmıyor. ya güzelim neden böyle oluyor acaba?
Üzücüdür.

Buna neden olan yazarlarında buna çanak tutan moderasyonunda allah bin belasını versin.
biz rengârenk hayatların renkli çocukları değil, karanlık bir hayatın kader mahkûmlarıyız.
bir yazar, çaylak olanından. ne özledim bir bilsen.
Bazı çekemeyen maço kızlar tarafından olmuştur.

Yazık bu sözlüğe yazık.
Odeğilde birde bunu kız sanan sakaklar var.
uzun zamandır gerçekleşmemiş olmasıyla beni mutlu eden durumdur. sonunda değeri anlaşıldı.
ısrarına ve azmine hayranım kasap.

belki bir gün...

kim bilir.

denemeye devam.
Yallah çaylaklar çöplüğüne.
görsel
ilgi budalası memeli deli.
insanı derinden yaralayan durumdur. ben çaylak olmuyorum diye sevinirken onu kopardılar benden. bu daha acıymış.
Vayy çaylak mı olmuş, ben de mesajıma niye cevap vermedi zilli diyordum.
Canım liliithim biliyordum biliyordum başına bir şey geldiğini.
Yolunu gözlüyorum, bir an önce dön memelim.
Sen bir aşk kadınısın, aşksız yasiyamazsin.