ahlak ve namusu yerlerdedir.
Akrep burcu kadınıdır...
Libidosu yüksek erkekle evlendiğinde mutlulukları daim olacaktır. Allah herkese libidoları uyuşan eşler nasip etsin. Amin.
topuklu giymiştir... siz onla karıştırıyonuzdur.
bizi bulmaz ki şöylesi..
dünya da ki libidosu yüksek kadınlar açık açık hareket ederler. belli ederler. ülkemizde de erkeklerden daha çok libidosu yüksek olan kadınlar var olmasına karşın toplumun tabularına göre hareket edip belli etmeyip bastırırlar.
Bu dünyada çok üzülecek kadındır. Erkekler de sanıyor ki… neyse.
Korkutur. Ne kadar iyi olursan ol doymayabilir. 5 kişi üstünden geçse '' 6. nerede ? '' diye sorabilir. Normal olsun libidosu kafi.
Ülkemizde pek yoktur.
resmen benim azgın karım için açılmış bu başlık.
biraz doyumsuz oldukları, tek erkekle yetinmekte zorlandıkları doğrudur.
arada sırada sevgilileri olabilir, başka tenlerle temas etmek isteyebilirler. ama sizi de hiç bir zaman mağdur etmezler.
libidoşu düşük kadından kat be kat iyidir.
(bkz: vurduruyordur).
tüm sözlük erkeklerini suya götürür ve susuz getirir. böyle duruma şehadet edecek sözlük erkekleri hala aramızdadırlar.
Yerim onu. Bayılırız öyle kadına.
Libidosunu düşürmek için alnına sirkeli suya batırılmış bir bez konulmalıdır.
Libido eksikliği (cinsel isteğin az olması) kadınlarda, erkeklerden daha sık görülen bir durumdur. Araştırmalar, kadınların yüzde 32'sinin, erkeklerin yüzde 15'inin düzenli olarak seks yapmak istemediğini gösteriyor. Libido düşüklüğü depresyon ve stresten, testosteron hormonunun yetersiz salgılanmasına kadar pek çok nedenden kaynaklanabilmektedir.
Akrep burcudur...

Bu akrepler seksten başka bişi düşünmüyor...
harikadır. evlenilecek kadındır. evlilik asla sıkıcı olmaz. arada kaçamakları olabilir idare etmek lazım. bazen sizin yardıma ihtiyacınız olabilir, eşinizle konuşarak yardımcı olacak adayları birlikte belirleyebilirsiniz. bu keyifli paylaşımlar aşkınızı kamçılar, ilişkiyi güçlendirir.
Vurduruyordur.
illa erkeklerin mi libidosu yüksek olacak ? gayet normal.
Benim Belçikalı kız vardı libidosu tavandı. Her seferinde içinden öf yine mi derdim, seks yerine romantizmi, karşılıklı sohbet etmeyi tercih ederdim.
böyle bir şey yok.
var ama herkese belli etmiyorlar...
Ortası karar. Ne her gece başım ağrıyor diyen rahibelerden olsun, ne her gece adamın iliklerini kurutan olsun.
Ayrıca böyle kadın yüksek ihtimal ile flörtöz olabilir sadakatine karşı bir şüphe oluşturabilir.
libidosu düşük erkeğe denk gelir.

dünya tersine kuruludur bunu unutmayın.
Nasıl anlaşılır?