bugün

Dunyada cenneti yasatir. Neyse hayali birakalim da guzel kizlar fav.
Erkeğini dondurma gibi yalar. Ne şanslı erkektir o kadına sahip olan.
hiç şikayet etmeyin. bir kadın ancak bu kadar libidolanabilirdi deyip geçin, ya da başka şey yapıp geçin, sinameki sevgililer kapatılsın. burası sörvavyıığğğr.
Üst komşum türkan abla.
Kadın 40’ına merdiven dayamış, libido hala tavan.
Nerden mi biliyorum?
üst kattan gelen karyola sesinden.
Hem de her gece.

gırç..gırç..gırç..
Basarım basardım şöyle.

görsel
sözlükte yoktur.
ortadoğulu ataerkil halkın arasında kendisini gizlemek zorunda kalan kadınlardır. sanki seksi sadece orospular istiyormuş gibi iğrenç bir düşünce var bizim halkta. ondan sonra da benim hatun yatakta ölü taklidi yapıyor derler. işte bunlar hep kompleks ve özgüvensizlik.

ayrıca bu kadınlar genelde sessizdir ve öyle kendilerini pek belli edecek hareketleri yoktur. hiç istisnasını görmedim. kadın dediğin libidosu yüksek olmalı lan zaten. yatakta ayrı bir auraları oluyor..
biraz sert olsa da halk arasında "orospu" tabir edilir.
dinsiz kitapsız yine adalet dağıtıyor nasiplenin lan develer.
siz kadinlarin libidosunu tavan yaptiramiyorsaniz boku sozluge atmayin.
Surdaki cogu kisinin got gobek birbirine karismis, boy desen zaten dogarken eksik dogmus, ondan sonrada kadinlarda libido yok...
Simdi bak nasil kadinlarin libidosu yukseltilir diye suraya atardim bir fotografimida, herneyse....
sana bunun erkeği lazım true bacı. bırak hedef şaşırtmayı yeme bizi.
istese ananızı bile siker.
sözlükte olmayandır maalesef.
Türk ananelerine göre yetiştirilmiş bir kadın çok zordur böyle olması. Aman kevaşe derler mi aman istekli görününce motor mu derler ama şöyle mi derler böyle mi derler diye diye kadınlar duygularını yaşayamamaktadır.
Önüne gelene senin libidon yüksek mi diyerek bulunamayacak olan kadındır.
en güzeli, libidosu yüksek bir erkekle eşleşmesi ve tarafların bunun farkında olarak keyfini sürmeledir.
kazanlı ütü alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır:
mesela ütünün buhar basınç değeri 6 atmosfer görünüyordur ama 2 dakika sonra bu değer kademeli olarak düşer, ütünüz kıuuffffff diye bir ses çıkarır, son ütülediğiniz gömlekler ilk ütüledikleriniz kadar jilet gibi olmaz..

buna karşın, 4 atmosfer "daimi" basınç veren bir ütü, saatlerce bu değeri sağlayacaktır ve bu durum tabii ki, gömlekler açısından acı verici fakat sizin açınızdan oldukça olumludur..

insanlarda ise; sevgiliniz bir ütü olmadığı ve tabii ki siz de gömlek olmadığınız için, bu derece bir hararete hiç lüzum yoktur.. ilk günlerde düşmanın üstüne gaza ediyormuşçasına sizin üzerinize saldırması, kadın veya erkek için, tabii ki hem gurur okşayıcı, hem de hayatla alakalı bir çok derdinizi, gamınızı, kasvetinizi kalıcı olarak yok edici bir özelliğe sahiptir... ama 6 ay sonra hala gecenin ikisinde su içmeye kalktığınızda kabus gibi iman tahtanıza çöküyorsa, durumun sıkıcı bir hal alması bence kaçınılmazdır.

netice itibariyle kadın versiyonunu bulamasam da, konu ile ilgili bir klasiği buraya bırakıyorum ki, işin ne derece sinir bozucu noktalara gelebileceği idrak edilsin..

görsel
Demek evleneli o kadar oldu be panpa?
nerde olm bunlar 37 yıldır arıyorum.
Bu yaşın tecrübesi:
Size oral yaparken fark edersiniz.
En net emin olacağınız bir kaç andan biridir.
görsel

Böyle yerim işte.

Harrrrrrrrrrrrr.
bu sözlükte bulunmayandır amk.
kendi farkında olmayabilir.
Mutluluğun resmidir abidin, senin bir daha çizmene gerek yok! Gerçekten bu kadının anlaşılmaması, çoğu zaman bir sürü ithamla muhattap olması üzüyor. Denk geldiğinde siz üzmeyin, kaçırmayın da.
boğa burcudur. *