bugün

Pek tasvip etmediğim lezbiyen olma durumu. kimsenin hayatına karışmak da, bizim haddimize değil tabi ki. Sonuçta kendi kararıdır. Saygı duymak gerekir diye düşünüyorum..
neden acaba bilmem, lezbiyenlere ayrı bir sempatim var. yaşasın lezbiyenler!
(bkz: hanfendinin işlemlerini başlatın) *
ben kadın olsam lezbiyen olmazdım herhalde. ya heteroseksüel ya da biseksüel olurdum.
izlemesi zevk verir.
görsel
Uygun bir dille yazilacak dil'ekçe ile olunabilecek durum.
Taksim delisi cenk’e Başvurun o sizi yönlendirir.
Gel canım. Kayıt bürosu benim.
arkadaşlar merhaba, ben ve birkaç arkadaşım lezbiyen olmak istiyoruz. tam olarak nereye müracaat etmemiz gerekiyor bilen var mı?
olm zaten 3-5 tane kız var, onları da birbirine tokuşturmayın.
bekarken ben de hep 50 liralık lezbiyordum. sonra bıraktım.
Gay olmaktan daha hoş karşılanan bir durum.
görsel
ilişkilerde kadın boşalmak ister
ama maalesef biz türk erkekler önce kendimiz deyip kadıni 2. plana atıyoruz..

kadının g noktasını bilmiyoruz

ama kadınlar öyle değil birbirlerini en ince noktasına kadar tanıyorlar..

o yuzden de kadın böyle bir eğilime gidiyor..

kendini seven kendini anlayan..
nazmi abi ve ailesinin iki ay kursaklarına et girmediğinde meydana gelen durum.

(bkz: işler güçler)
çok garipsediğim bir durum, gayleri yine bir şekilde anlayabiliirim ama lezbiyen olmak ne ya, hemcinsini sevip üstüne hoşlanıp üstüne...tamam çok güzel kadınlar var ya da neyse güzel kadınlar lezbiyen olsun ya lütfen lezbiyen olun güzel kadınlar.
Keşke kız olsaydım da lezbiyen olsaydım, çok güzel bir şey lan..
görsel
şahit olunmuş bir olay olmasa yazmazdım fakat.

-bir erkek arkadaşın hoş bulduğu kadına yürürken kadından daha önce duyduğu fakat anlamını bilmediği bir kelimeyle irkilir.

+ ben lezbiyenim.

- o ne demek.

+ yani ben kadınlardan hoşlanıyorum.

(Afallayan erkek arkadaş)

- o halde ben de lezbiyenim, ben de kadınlardan hoşlanıyorum dedi şahitim ve tüm samimiyetiyle söyledi.
görsel
Erkeklerin odunluğundan sıkılan kadınların kaçış yolu ruhsal olarak doyuran bir erkekle karşılaşıldığı an hoş bir anı ve tecrübe olarak geride bırakılan cinsel tercih.
insan çaresiz kalınca nelere yelteniyor, ey hayat.
doğanın yaratılışına terstir. Gaylik, homoseksüellik falan görünüşte desteklense de ben dayanamıyorum bu tiplere. Ne gerek var allah aşkına. Doğaya bakın iki erkek köpek deniyor mu? Sen nasıl bi içgüdüye sahipsin. Bakın bülemt ersoyu falan destekliyorum. Ama bu lezbiyenleri, gayleri sevmiyorum. He ben sevmiyorum diye onlar yapmayacak mı, yapacak, çok da siklerinde. Benim de sikimde değilmiş.
erkeklere yapılan en büyük haksızlıktır. nice güzel kızlar bu uğurda bize yar olmadı.
çelişkili bir şekilde erkeklere çoğu zaman çok daha çekici gelen durum.