bugün

erkek teninden nefret edip
kendi aralarında tatmin olan
bayanlar topluluğu.
- Lezbiyen olmak kolay mı?
+ Hemen hemen aynı. Sadece doğum kontrol hapı kullanmıyorsun ve her zaman orgazm oluyorsun. sadece bunları merak ediyordun değil mi?
ayıptır,günahtır.
cinsel sapkınlığın son noktalarından biri.
Lezbiyen olmak zinadır deniliyor.
cinsel sapkınlık.

sen bizi bu lanetli insanlardan koru yarabbi!
kadının kendini daha mutlu hissettiğini düşündüğü hemcinsi ile duygusal veya seksüel bir ilişki kurmasıdır. ayıp değildir.
(bkz: kıyamet alametleri)
bir seçimdir, saygı duyulması gereken. herkesi kendi haline bırakmak gerek tabi.
görsel
varos lezbiyenlere her zaman acimisimdir. bir kac tanesiyle tanismistim zamaninda, gizli sakli pis barlarda yasamaya calisiyorlar benliklerini. yazik.
saygı duyduğum bir tercih. ara sıra buluşup seviştiğimiz bi kız arkadaşım var. geçen bana bir şeyler söyledi ve bende bazı kadınlarda cidden bunun bastırılmış olduğunu kabul etmeye başladım. kız bana resmen " bi kız daha bulabilir misin? sen onunla sevişirken onunla öpüşmek istiyorum" dedi. bu lezbiyenlik mi bilmiyorum ama o kızdan hiç beklemezdim. lezbiyen arkadaşlardan ricam bana bunun lezbiyenlik olup olmadığını açıklamaları.
erkeklerin olamayacağı şey. bir tercih.
kadın kadına eğlenmenin ileri derecesi.
strapon kullanılınca çok mantıksız gelen yönelim. biseksüel olup araya erkek almak daha akıllıca.
kulağa tuhaf geliyor.
gay'lerde giren çıkan bir şey var. ama ya lezbiyenlerde?

belki de en sığ bakış açısı, bu yaptığım yorum ama aklıma takılıyor bu soru. bir lezbiyen beni aydınlatsın bu konuda.
32 kadınla sevişmemi sağlamış muhteşem insan. iyi ki yazar olmuş kendileri. hoşgeldin şekerim.
kız olsam ben size vermezdim kesin lezbiyen olurdum.
bu başlığı açmak gibi bir şeydir.
bir tercih degildir. zira bu hormonal dengeyle alakalidir. hetoroseksuel cogunluk tarafinda "tercih" seklinde yorumlansa da, ornegin bir erkegin kadina ilgi duymasi tercih degildir, dogasi geregi duyar. gaylikte ayni bu sekilde kisinin dogasindan gelen ya da yillar boyunca getirdiklerinin toplumudur. zira, ilerleyen yaslarda gay olanlar da biliyoruz.
Ah günah olmasaydı...

Erkekler çok materyalist. Her an kaçacak gibiler.
Bir zamanlar oldugumu zannetiğimdir.kafalar karışık. edit:eksileyene tepkim haters gonna be hate.
Genellikle güzel kızların olmasıyla tepkileri çeken durum.
Yoksa bırakınız sevişsinler size ne'dir.
desteklediğim eylem. kadin cinayetleri aldi ba$ini gidiyor. kizlar birbirini yalasin valla.
homofobik ülkede ve homofobik bir devlet eşliğinde 2 kat zor yaşamaktır.
edit: kim eksilediyse katıksız homofobik sanırım. Insan haklarına saygısızlık resmen.
desteklemenin ya da karşı çıkmanın pek bir şeyi değiştirmediği, heteroseksüel olmak kadar doğal ama insan ırkı düşünüldüğünde nadir olarak nitelendirilen cinsel yönelim, eğilim ya da tercih.