bugün

ulan sanki kireçburnu'nda yaşıyormuşum da, taşınıp arkadaşlarımı abilerimi kaybetmişim gibi hissediyorum.
Hastası olduğum dizi.
sakarya fırat la birlikte tayyip belası sağolsun heba edilen dizi.
Her sahile inişimde ismail abiyi hatırladığım dizi. Renksiz hayatların rengiydin abi.
gezi parkı işin içine girdiği için yayından kaldırıldığı belirtilen dizi. yalnız anlamadığım şeyler var. 91. bölümde kireçburnu'nun yok olmasına 12 bölüm var diyen makina misal. bu ne şimdi? demin 97. bölümü bitirdim ki bu sezondaki geldiğim bölüme kadar en güzel bölümdü herhalde, yavuz bu bölümde rüyadan bahsediyor. "biz zaten sonsuza kadar rüyaya devam ediyoruz" diye(gelinlik alırken) söylüyor. orada bir gönderme yok sanırım ama aklıma takıldı. işte öyle...

edit: knorik bulyon açıkladı sağolsun.
Aziz nesin tarafından yapılan çevirisi mutlaka okunmalı.
ağlatan, duygulandıran ve aynı zamanda düşündüren dizi.

ağlarken bir anda gülebileceğiniz dizi. az evvel diziyi bitirdim. şu an için gerçek finali(ben de özledim'de geçen)kısmı izlemedim. şu haliyle ağladım salya sümük. bakalım gerçek finalde nasıl bir halde olacağım.. bir yandan da ben de özledim'e başlasam mı diye de düşünmüyor değilim.
leyla ile mecnunu bitirdikten sonra, ben de özledim dizisini izlemeniz tavsiye olunur. hem gerçek finali, hem de burak aksak dahil tüm ekibin l&m özlemini göreceksiniz.
Tüm bölümlerini 3 kere tavaf ettiğim, bir yenisi için yeterince zaman geçmesini beklediğim son zamanlarda yapılan en güzel şey. Müzikleri de şahanedir ayrıca. Kişisel önerim; (bkz: falan filan). E madem hatırlattınız bir daha açıp dinleyeyim en iyisi.
devam edecek olsa bu sene bi bjk maçına giderlerdi bence dizide.
https://fbcdn-sphotos-c-a...7a0d5c967ce35f62b3e739843
En bilinenini Fuzuli yazmıştir.
karakterlerinin resmen kardeşinmişcesine özlendiği dizidir.
Az önce 4 bölüm izlediğim dizim. Ne bileyim böyle Bi üzülüyorum bazen la. Niye bitti ki?
Özlenilendir.
hala izlediğim ve içinde kendimi bulduğum dizidir.
arkadaşlarımla izlediğimde hiç gülmediğim fakat kendim izleyince güldüğüm dizi.
pazartesilerimizi güzelleştiren tek şeydi.

her aklıma geldiğinde mutlu olurdum..
dilek taşı bölümünde ki efsane sahnelerden birsi;*
--spoiler--

peri- dileyin benden ne dilerseniz.

mecnun- bir tek dileğim var mutlu ol yeter be!

--spoiler--

burnumuzda tutan dizi, bir diziden daha ötesi hatta.
Türk bilim-kurgu/ komedi dalında nirvana olan dizi. Özlüyoruz.
temelinde absürtlüğü barındırsa da bir o kadar da yaşanılası, gerçek, komik, acıklı ve eğlenceli bir türk dizisidir. seven çok sever, sevmeyen hiç sevmez. anlayan tam anlar, anlamayan hiç anlamaz.
ekrandan kaldırılan güzel diziler listesine eklenmiştir. dizi bitmiş olsa da, hala açıp izleyip neşelendiğimiz ya da duygusallaştığımız doğrudur. hala içinde geçen esprileri yaşattığımız da doğrudur.
son 23 bölümünü hala izleyeme kıyamadığım 80 bölümün tadını çıkara çıkara izlediğim, hiç bitmesin istediğim ve bunu kendi çapımda başarabildiğim, benim için bitmeyen bitmeyecek bir 'oluşum'. ne o gemi gelecek, ne o acı geçecek. ne şimbilli bitecek, ne taksi kendi gidecek. ne dedeler ölecek, ne leylalar kalacak.
Artik yeter, hortlamasin bu başlık her çıktığında daha çok özlüyoruz denilesi.
bende özledim'de anlatıldığına göre sonu fena halde st. elsewhere benzeyen dizi.
http://www.youtube.com/wa...=UUA1Fvl5NFH6UFoobEB3abBw