bugün

tartışmasız bir gerçekliktir. onur ünlü gibi işi bilen bir ismin en berbat projesidir aslında. serkan keskin ve cengiz bozkurt gibi ustaların oyunculukları dışında elle tutulur hiç bir olumlu yanı yoktur. komik olan taraf ise dizinin izleyicileri eleştiriye tamamen kapalıdır. at gözlüklerini takıp, bu absürt komedi yeaa sen ne anlarsın. ya da sen git akasya durağı izle yeaaa gibi vasat savunmalara geçerler.
(bkz: leyla ile mecnun dizisine gülebilen insan zekası)
(bkz: leyla ile mecnun dizisinin mizah anlayışı)

tırtsa izlemeyin kardeşim dediğim balon. herkesin dizisine kimse karışamaz. bok atmanın ne alemi var. sen de git akasya durağ.. yok ne istiyorsan izle, beğendiğinizi izleyin kardeşim. mutlu mesut yaşayalım.
tırt mırt dizi bitti. olaysız dağılalım.
Hiç kusura bakmasınlar bide kardeş payı diye bi dizi vardı, o da aynı primi yaptı. Türk komedi dizileri içinde yalnızca yalan dünya yaptığı primi hak etti diye düşünüyorum
amerikan sitcomları en iyisidir.
cilek kokusi,kiralik ask,fatmagulun sucu ne gibi aptal dizileri izleyip leyla ile mecnunumuza laf atan ezik yazar beyanidir.
tabi dizide elalemin kizina sarkip yiyisme yok ondan mi zoruna gitti ?
ulan geri zekali turkiyenin en guzel dizisiydi bu dizi kalkmis o küçük beyninle milletin ahlaki degerlerini sarsan ,amacsiz dizileri izleyip burda leyla ile mecnunu elestirme.
Pis yedili gibi saçma sapan dizilerin izlenip de leyla ile mecnun'a tırt denmesi, leyla ile mecnun'dan da absürt bir durumdur.
" (bkz: siktir git Acun izle panpa) " Tolstoy
(bkz: sen izleme ulan ayı)
kendine has mizahi anlayışı vardı, en azından izleyicilerine farklı bir şey sundular. o yüzden, başlık sahibinin beğenmese bile haksızlık ettiğini düşünüyorum.
Şimdi bir gerçek var ona değinelim. leyla ile mecnun çıktığında çok kaliteli bir yapımdı. hatta efsaneydi. ilk 30 bölümü döner döner izlerim. 20 ci bölümden sonra ilk kopuş gerçekleşti bende. onur ünlü kanser oldu, yerine geçenler onun gibi olmadı hiç bir zaman. 30 cu bölümden sonra ikinci kopuşum oldu benim. ezgi asaroğlu diziden ayrıldı, gitti. sonra oradaki tüm oyunculuklar yavaş yavaş öldü. herkese belli bir rol yapışıp kaldı, mesela mecnun sürekli kendini tekrar etmeye başladı. yavuzun gamsız hali gitti, doğru düzgün hırsızlık bile yapmıyordu artık. ismail abi desen sürekli iş arardı aramaz hale geldi. evin sert babası bir anda hamur açan, çay demleyen, sürekli öğüt veren bir adam haline geldi. leyla ile mecnunu leyla ile mecnun yapan şey, ilk 20 bölümdeki oyunculuklardı. hepsi zamanla bozuldu. sürekli eski filmlere değindirme vardı, kalktı. zaman içinde leyla ile mecnunda bozuldu benim için. ne yazıkki sonraki bölümlere hiç gülemedim, absürt değildi artık klişeydi, bitmesi daha iyi oldu dizi için.
biz bu basliklari kamuya acali coook oldu efendim.

artik kendi tarzinizi olusturun.
gidip yaprak dökümü akasya durağı felan izleyiniz efenim.
(bkz: sen git arka sokaklar izle amk).
Leyla ile mecnun gibi bir diziye bok atmak sizin ne haddinize. Gidin pis yedili izleyin.
Küfürsüz komedinin ülkede değer görmemesine örnek teşkil eden fikir pıhtısı!
aralıklı olarak 4-5 saattir sözlükteyım. şu baslik bi kalkmadi la mis gibi diziydi demek istiyom adam seri eksilicek. haydi rastgele.
ıq seviyesi ile ilintilidir.
trt patlatmıştır. yayından kaldırdı da kurtulduk. evet.