bugün

iletişim konusunda kendisini geliştirememiş kişi.
an itibari ile ulusal tvde azınlık adlı stand up show yapmaktadır, yer yer güldürdüğünü de ifade etmek gerekir, oyun tahmin edildiği üzere levent kırcanın genel tarzı üzerine siyaset eksenli yapılmaktadır.
az önce kara çarşaflı kadınla ilgili yaptığı espriler alenen ayırımcılık içermekte olup, bu solun solu olan güruhun bir arpa boyu yol alamadığını çok güzel izah etmektedir.
işçi partisini solun solu sananların olduğunu gösteren eskinin komik olmayan komedyeni şimdinin komik olan politikacısı.

ulan bu adamın ve partisinin siyaseti chp'nin bile sağında. hangi soldan bahsediyorsunuz siz?
saygı duyulacak sanatçı.
ötekileştirenlerin solcu kolu. ülkeye zarar insanlardan biri.
müjdat gezenle birlikte şu ülkenin aydın olmayıp da kendini aydın zanneden insanlarından biridir.
Kasetini internette gördükten sonra 1hafta sağ elime mola verdim... eski solculardan kalmıştı ama gözümdeki değerini kaybetti..
solun anlamını bile bilmeden sol sağ diyen yazarları göstermiş işçi partili ademoğlu.
mide bulandıran kalitesiz tiyatrocu!
içkili halinin daha mantıklı olduğu düşünmekten aciz bölücülük üstüne kurulu bir düzeni savunan ayyaş adamdır.
tam anlamıyla solculuğun hakkını veren insan.
solculuğun hakkını vermenin, insanları giyim kuşamı nedeniyle yerin dibine sokmakla mümkün olduğunu düşünenleri göstermiştir.
Siyasete en son atılacak adamdı.
Hep sarhoş taklidi yaptığını sandığımız aslında taklit yapmadığını öğrendiğim komedyen.
karşı mahalledenim ama helal olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=vDKRPeS0L_k
fatih altaylı'ya verdiği ayar ve laf oyunları efsanedir.
görsel
görsel
görsel
"fatih senin bir karikatürünü çizdim. görmek ister misin?"

Büyük usta.
cem yılmaz ile davalık olan sanatçı. pek yakında filminin birebir kendi yaptığı son filmiyle benzerliği iddiası sebebiyle, cem yılmaz'a dava açmıştır.

http://habergzt.com/cem-yilmaza-dava-acti/172/

edit: bununla ilgili başlık açılmış. farketmemişim. en azından bu başlıkta da olsun haber.
gece gündüz tayyibe söver. ama ortak fikirlerinden hiç bahsetmez. ahmet kaya ya bakış açıları gibi.
farklı düşüncelere, fikirlere, inançlara saygısı olmayan tiyatrocu. bir insan bu kadar haysiyetsizleşebilir mi dedirden türden bi adam...
Adamdır, candır. Karşısında demagoji yapılmayacak adamdır. Yapıldığı taktirde itin götüne sokar çıkarır! Bknz: "Fatih Altaylı"
Ülkenin gerçek sahibidir kendisi boğazdaki yalisinin balkonunda raki içerken toplumsal analizler yapip halka doğru yolu gösterir.
bir işi güzel yapıp ama o işin bokunu çıkartana kadar yapmanın örneğidir.

ya da ben ezber kelimeler sevmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar