bugün

dalga geçilmesi gereken insanlardir.

selam ve ticaret ile.
piyasa fiyatı 100 tl.
0 ürünü 75 e koyuyorum. hala 50 olmaz mı diyor. 50 yi ben vereyim sittir git ulan.
Orospunun çocuklarıdır bunlar. 5 liraya 32 gb USB bellek almaya çalışanı mı dersin, 500 liraya samsung note 5 almaya çalışan mı ararsın. Böyle sikimsonik bir yer letgo. En güzeli sahibinden get sistemi. Zaten bireysel satıcıyım, almazsanız sorun değil kıvamındayım.
ürünün* piyasa fiyatı ve işyerimden müşteriye sattığım fiyat 2600-2700 tl arası, toptancı fiyatı 2200 tl, koyduğum fiyat 2260 tl üstelik kredi kartına taksit falan da yapıyorum. ödemem var malı paraya çevireceğim. ürün sıfır ve garantili bu arada faturasını kesip satacağım yani. adam geliyor "kardeş bu fiyata satamazsın 2000 vereyim kabul edersen 1 saate geliyorum." yazmış. yarın gel dedim dükkanın adresini verdim. bakalım gelecek mi amnakodumunun ölücüsü. gelirse temiz dayak var.
Her yerde 100 liralık ürün 200-300 liraya kakalanmaya çalışıldığı için hak verilmesi gereken ölücülerdir. Hani bazıları aşırı suyunu çıkarıyor olabilir ama diğerleri hiç farkında bile olmadan, bilinçaltından gelen "pazarlık payı olsun diye yüksek fiyat yazmıştır" mesajıyla hareket ediyor.