bugün

yeni bir 7. nesil yazar. *
aynı fakülte okuduğumuzu tahmin ettiğim nesildaşım. **
nutella sever yazar. muhabbeti iyidir, kendisi de iyidir. candır, canandır.
ütü yapmaya bayılır. *
gıcık biraz kendisi..
türkçeye hassasiyeti var ancak bilgisi biraz zayıf.. hukukçu olan yazar gülümsemesinin fazlalığı ile dikkat çekip sempati kazanma çabasında; ama şeytanlık var görünenin ardında.
bunu hissettiriyor..
kestirip atması ise meşhur..
bu arada kendisi gıcık.. ha bunu söylemiştim ama akılda kalsın diye tekrarlıyorum işte, bilsin kendini.
bayramımı en geç mübarek eden kişi. ayrıca referandumda sandık görevlisi.
mesaja cevap yazıyorum diye yanlışlıkla entry yazıp "ay rezil oldum" diyebilen sevimli bir yazarcık. ****
hayal dünyasında yarattığı 3 harfli bir karakterle sevgili olan yazar.

ayrıca kurduğum cümleleri çok yanlış anlayandır. bahane olarak da "ama oraya virgül koysaydın anlam değişirdi. normalde hiç virgül koymuyorsun belki orada vardır da sen koymamışsındır diye düşünmüştüm" diyebilendir. allahından bul lessien.
çok iyi mani yazan ayar vermeyi iyi bilen bir yazardır. severek takip ediyoruz..
Belli ki kötü gün dostudur. Aşk acısı çektiğim şu günlerde tavsiyeleriyle beni teselli etmiş yazardır.
değerli kaliteli bir yazar yedinci neslin kaliteli temsicisi .
iyi kalp kıran yazar. o zamana kadar muhabbetimiz var en ufak bir yamuğum olmadı. bir görsel yüzünden yaptığın çok kırıcı. gerçekten üzüldüm. benim hakkımda "aniden" ağır ithamlarda bulunman gerçek yüzünü oraya çıkardı. insanları itham ederken ; ölç, biç, öyle konuş ! dinlemeyi öğrenmelisin...

ikiyüzlülüğün bitmesi dileğiyle.