bugün

Yakından hiç de fena olmayan hoş ve sevimli bir bayan.Fakat sadece hoş ve sevimli..
seviyorum ben bu kadını, herkesin aksine bana antipatik gelmiyor çok fazla. bu ülkede esra ceyhan, pınar altuğ, hülya avşar, seda sayan, esra erol ve tonlarca manken prim görüyor.. bu kadar insanın arasında lerzan mutlu bana batmıyor. yer de kalmadı işin garibi, varsın o da batmasın.

bi' de haydirilillilililililililili yar şarkısını coverlasa, off diyorum. ne sükse olur ha! kafalar böyle ileri geri falan.
annesinin karnında 1 hafta fazla kalsaymış diş protezi olarak dünyaya gelecekmiş gibi görünen kadın.
(alkol + yırtık kondom) * (kadın+erkek).
programının adında geçenin aksine gördüğümüzde bizi hiç mutlu edemeyen abladır. rtük e dava açalım arkadaşlar: "biz mutlu değiliz yalan ulan bu!!" diye.*
aslında hakkında çok şey söylemek istediğim şarkıcımsı.(tabi onun için kolumu yormaya değer mi o da ayrı bir konu). ama moderatörler her seferinde beni engellediği için şarkıcımsı diyebiliyorum ancak, çünkü içimdekileri dökersem belki bi daha hiç yazar olamamak üzere çaylak yapılrım. umarım bu şarkıcımsı kelimesi de ''hakaret içerikli söz'' olarak nitelendirilmez.
(bkz: ah mod ahh yaktın beni)
disleri agzına bir numara buyuk gelen cılk sarı sac, siyah kas kombinasyonun da bagırmakla konusmak arasında ki farkı cozumleyememis kendine hem sarkıcı hem de seksi diyen hatun.
entrylerden anladığım kadarıyla pek sevilmeyen ve kendisini sanatçı zanneden kişidir. * * *
verdi verecek tadında yaşayan bir zat.
(bkz: lerzan mutlu biz mutsuz)
(bkz: sen mutlu ben mutlu lerzan mutlu)
yüzünden çok poposunu gösteren ünlü.
poposu yüzünden güzel olan ünlü.
son imajı yakışmış olan şarkıcı, bence böyle güzel olmuş.
(bkz: kumral sac)
doğanın buglarından birisi.
makyaj konusunda bülent ersoyu örnek aldığını düşündüğüm sevimsiz şahsiyet.
(bkz: intihar girişimine sebeptir)
* dedirten organizmadır.
yeni albümüyle geri dönen şarkıcı.

(bkz: çekilecek çile)
bir ara banu alkan'la bir olup, dandik sabah progamında haftanın 5 günü seda sayan'a saldırmış, kötülemiş, mahalle karıları gibi çirkefleşmiş, sonra da mahkeme kararıyla (hakaretten) hem banu alkan ve kardeşi hem de kendisi ceza yemiş şarkıcımsı.

kendisi show tv ekranlarından seda sayan'a verip veriştirirken, aynı saatte kanal d'de seda'nın programı yayınlanmaktaydı. ancak seda sayan, lerzan mutlu ve iki saz arkadaşına (banu, kardeşi ve iki çift göğüs) tek kelime bile etmemiş, ilk ve son defa takdirimi kazanmıştı. zaten o günden sonra da lerzan mutlu ve seda sayan çakması sabah programı tarihten silindi.
ta ki, sol frame'de ismini görüp "yine mi?" tepkisi verene kadar.

eminim kendisi seda sayan'a gene laflar hazırlamıştır.
zaten, birkaç gün önce banu alkan'ın seda sayan'a gene ateş püskürdüğünü okumuştum. demek ki lerzan mutlu kaset çıkarıyormuş, ısınma turları yapıyorlarmış.
Gülünesi insan.
(bkz: siz mutlu lerzan mutlu)
kaplamalarının ağzına büyük geldiğini düşüdüğüm hatun kişi. birde okan bayülgene verdi mi yoksa vermedimi nedense hep meraq etmişimdir.
son günlerde bol frikik verme talebinde bulunan orta yaşlı sanatçı (bkz: çek kameraman çek burdan çekkk)
(bkz: dişlek)
bir kaç yıl önce, "Bir işadamı bana 200 bin dolarlık ahlaksız teklifte bulundu" diyerek gündemden düşmeyen hatun. akabinde ito başkanı mehmet yıldırım "o 3 bin dolar bile etmez" diyerek ortamı kahkahalara boğmuştur.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=203985
dişleri her zaman birini yutmaya hazır pozisyonunda olan kişilik.
siz mutluu ben mutluu lerzan mutsuz.efenim bu hatun ki serdar bilgiliye bile vermiştir.