bugün

1.96 boyunda olan marshall 1979 küba doğumludur.*
fenerbahçe erkek voleybol takımının yeni transferi.
uçan kübalıymış.
hadi bakalım, hayırlı olsun.
avrupa'da kupa olsun bol bol.

http://farm4.static.flick...406258_eee3eab2f4.jpg?v=0

edit: 6 hafta falan oldu, canlı da izledim. bi bok yok bu herifte. ya alışamadı, bi kumkapı yapıp alıştırsınlar ya da harbiden vasat oyuncu. top öldüremiyor, yüzde çok düşük.
yeni sezonda fenerbahçe erkek voleybol takımında forma giyecek olan 1979 doğumlu 1.96 boyundaki ''uçan adam'' lakablı küba'lı voleybolcu.
şimdi çok ciddi birsey söyleyeceğim bu adam hakkında. efendim bu adam uzaylı. boyu bir smaçöre göre kısa bile sayılabilir fakat bu adamın smaç yüksekliği 3.83 m blok yüksekliği ise 3.53. şöyle kafanızda canlanmasına yardımcı olayım. basket potasının, yani çemberin yere olan mesafesi 3.05.
eski videolarını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.fenere gelmeden önce ciddi bir sakatlık geçirmiştir.o yüzden şu anda kendini pek gösteremesede olağan üstü bir voleybolcudur.
eski videolarını izleyince fener e ölüsü gelmiş dediğim smaçör.

edit: dünkü süper kupa finalinin 3. setinde ard arda sayılar yaparak seti kurtarmış olan kübalı.
türkiyede olmadığı zamanlarda milanoda yaşıyor.
4 yıldır formasını giydiği fenerbahçe'den ayrılıp istanbul bb ile anlaşmış kübalı 4 numara oyuncusudur. yıllarca küba ulusal takımına da hizmet vermiştir ve insan evladı değildir.

kuş gillerden olması mümkündür çünkü ancak o şekilde uçabilir.*
bu adama bayılıyordum.

uçup kaçıyordu adeta.

galatasaray'lı olmama rağmen fener'in o dönemki voleybol takımını keyifle ve imrenek seyrediyordum.

emre batur, coskovic, milijkovic ve marshall gibi ligin çok üstünde oyuncular.

ulaş'tan sonra en iyi yerli pasör olan arslan, vasat bir ofansif gücüne rağmen sağlam blokör olan kemal kayhan, serkan-hakan-soner gibi milli düzeydeki önemli hamle oyuncuları.