futbolculuğu ortalamaydı. fakat adamlığı üst düzeymiş.
başkanlık anayasası referandumunda kullanacağı oyu açıklamıştır.

"Dikdatörlüğe, padişahlığa, ben şu an bireyken başkanlıkla kul olacağım için hayır diyorum."

http://www.gercekgundem.c...n-efsanesi-oyunu-acikladi
(bkz: özer hurmacı)'nın dayısıdır.
efsane futbolcularımızdandır.
Konusamiyor lan bu... Hakan ural topladı.
ilkokullu seviyesinde yorum yapan eski futbolcu.
gördüğüm en cenabet, kabiliyetsiz ve türkçe yoksunu yorumcu.
onur'a top bile gelmedi böyle biter bu maç dedi ve 2 dakika sonra bjk koydu çocuğu ve durum 1-1 oldu.
(bkz: 25 ocak 2014 trabzonspor beşiktaş maçı)
yorumculukta ömer üründül'le ölümüne kapışır.
fenerbahçe'de top koşturan özer hurmacı'nın öz dayısı.

Trabzonspor'un efsanelerinden.
giydiği 2 numraralı forma ile, kaçırdığı yüzde yüzlük gol pozisyonundan sonra tribünler tarafından yuhalanırken, arkasını seyircilere dönüp ''ha bu numara gol atar mı?''diyerek tepkisini gösteren, trabzonspor'un başbakan lakaplı efsane futbolcusu.
özkan sümer futboldan anlayan biri olduğunu bu adam kendisine her sabah günaydın dediğinde
--spoiler--
bana günaydın deme lemi futbolu bıraktım de
--spoiler--
diyerek bence ispatlamıştır. o kadar kötü bir futbolcuydu yani.
2009 yerel seçiminde chp'den güngören belediye başkanlığına aday olmuş ve aldığı 49999 (yüzde olarak 28.39) oyla 2. olmuş ve akp adayı Şakir Yücel Karaman'a kaybetmiş ve kartalspor'un sportif direktörlüğünü yapacak eski futbolcu.
bu akşam yayınlanan futbolig programında trabzonspora kaplan denmesine karşı çıkmış; hamsinin besleyiciliği ve vitamin deposu olduğunu vurgulayarak hamsi denmesini istemiştir. tezini ispatlamak için ''araştırıp bakın insanlığa hangi hayvan daha faydalıdır, kaplan mı hamsi mi?'' sorusunu sormuştur.

(bkz: cogito ergo sum)
chp'den güngören belediye başkanı adayı olmuş eski orta alan oyuncusu. kendisi trabzonspor dışında altay (1997-1998) ve ağrıspor'un (1998-2000) formalarını giymiştir.
başbakan lığa ilk adımın güngören ilçe başkanlığından geçtiğini sanan eski futbolcumuz. hedefi başbakanlık değil ama spor bakanı olmakmış, hayırlısı olsun.
cumhuriyet halk partisi'nin güngören belediye başkan adayları arasında ismi gecmetedir. güngören'de trabzonlu çoktur. chp akıllıca bir tercih yapmış olur kanımca.
ankaraspor lu özer hurmacı nın dayısıdır. *
(bkz: #3183611)
(bkz: sıçtırtma lemisine) * *
zeytinburnuspor un teknik direktörü. *
parlak, parıldıyan.
bir ara trabzonspor kulübünün transfer komitesinde yer alan eski futbolcusu. 6 ay brezilya da kamp kurup
' ben bütün brezilyalı topçuları biliyorum, benden hiç birşey kaçmaz' diyen ve sonunda * miroslaw szymkowiak ı öneren * futbol ulemasıdır aynı zamanda!
tarih: 31 mart 1996
stad: hüseyin avni aker
maç : trabzonspor-gençlerbirliği
skor: 3-1
goller: ünal dk. 3, hami dk. 7, lemi dk. 14, kona dk. 54

olay şurada golleri sırasıyla; ünal, hami, lemi attı. "ünal, hami, lemi - ünal hamile mi?"
lemi'yi hep bu maçla hatırlarım... biri "lemi" dediği zaman aklıma direkt olarak "ünal hami lemi" gelir.
maç esnasında burnundan maksimum şekilde sümük çıkarabilen, görünüşü ve oyun tarzıyla recep çetin i andıran topçu.
trabzonspor' un şu dönemde çokca aradığı kişidir. (bkz: başbakan lemi)