Şu ana kadar başlığının bile açılmamış olmasına şaşırdığımdır! Swedish House Mafia'nın sükse yatığı, Deborah Cox'un süper vokaliyle tekila tadı verdiği mükemmel parçadır. Migrenin ilacının olmadığına inanmama engeldir kendileri. Şuradan ulaşılabilir:

http://www.youtube.com/watch?v=qwTsT9cxNfc

Yapım aşamasında çıkarılan melodiler bile bir albüme yetecek kadar melodi çıkarabilir. Özellikle Sebastian ingrosso ve Axwell gibi, hayattan zevk almasını bilen, yoktan melodi çalmasını bilen djler, beynimize doğru yakıcı bir bal gibi akmasını iyi biliyorlar.
ilk seyredip bitirince hassiktir lan böyle ortada film mi biter dedik evde oğlana senin açacağın filmin içinde dolaştırayım diyerek saygı dolu baba oğul sekanslarımızdan birini yaşadık ve fakat yatınca insanın kafaya ya ne olacağıdı bu filmin sonu başka diye düşündürüyor.. Gerçekten de hatay a yardım götürdüğümüz zaman oradakiler iki üç gün bu şekilde habersiz kalmışlar her şeyden biz bütün Türkiye ye biri bişey yaptı sandık kimseye ulaşamadık haber alamadık demişlerdi... Arap adam (benim yaşımdakiler için her koyu tenli arap tır buraya takılmayın) da demişti her yumurtayı tek sepete koyacak kadar aptallık yapacağımızı sanmıyordum ama yapmışız diye Fatih terim fonundakiler gibi herkesin ulaşamadığı bazı bilgilere tüyo lara ulaşanlardan biri (o yüzden zengin olması şaşırttı mı hayır artık bişeyler gözünüze sokulacak bu filmde) olarak zaten kaçıp kurtardı kendini kurtulabilecek en kolay yere.. Velhasıl sonradan güzel geldi film aynen tam da olmadı gerektiği gibi bitti yani sik gibi kaldı ortada film dekiler hatta şanslı bile sayılırlar yaşıyorlar henüz...
Filmi seyretmeyenlere fazla tüyo vermeyelim sadece bazı bildiğimiz netflikş etmenlerinin filme gereksiz boca edilmesi ve bir de o kadar zengin adamın yazlığını kiraya vermesi hele ki çekmecede tabancası varkene çok saçma geldi.. Sadece bu.. O değilde millet eskiden ajans dinlerdi ta orta Avrupa radyolarından lambalı radyolar ile
Bi yerlerde o teknolojiyi geri getirmek lazım ben arada hiç bir şey olmadan budspeşte viyana radyosu dinlendiği günleri de gördüm orta ve uzun dalgadan..
Bu film icin iddiaya girdik arkadaslarla. Herkes.begenmis. ama imdb dusuk. 1 yil icinde 7 ustu olur dedim. Baktim 6.7 den 6.5 e dusmus. Sonra bir kac kritik okudum. Acayip derecede iyi ve kötüleri olan bir filmmis. Bakis acisina gore de degisiyor. Kimisi sunlar var iyi diyor, digeri sunlar yok kötü.. Zaten insanlari da ikiye bölmüs. Elestirmenler daha cok begenmis. Normal seyirci nerde benim sonum diye basmislar eksiyi..
Eksi ye bakayim dedim. Eksi ye girince "cok buyuk bir hata soz konusu" dedi. Sonra ya benim bir uludag vardi orda bir seyler vardir dedim. Iki tane entry.. Filmdeki gibi sik gibi kaldim. Ufak bir dunyanin sonu hissi. Oyle iste
ben bu filmi neye dayanarak indirdim. bu ne kadar salak bir filmmiş amk.
oyuncularda fena değil aslında ama bu kadar boktan filmde oynadıklarına göre ciddi anlamda kötü durumdalar.