bugün

2 ay sonra indim adalet meydanlarına , Jax'ın da dediği gibi "Başlayalım."
pre olunur.
soraka main hacılar come.
görsel
adof ekler, koala ve bilin bakalım kim.
Oynarım dost küme ne ?
Rainbow six siege gibi oyunlar varken bu ne rezilliktir.
Sikko oyun
Gerçek oyunseverler dota 2 oynar.
kesinlikle yüklenmemesi gereken oyundur. çok iyi oynamıyorum bu kesin, fakat oyunun ortamı çok kötü. keşke sadece belirli yaş aralığındaki kişilerle oynanma özelliği gelse. o zaman belki geri dönüp oynarım.
bu şeker oyun inanılmaz güzel bir cinematic i yayınlamıştır.

https://www.youtube.com/w...JdpY&feature=youtu.be

bugüne kadar çıkardıkları arasında net en iyisidir.
En sevdiğim ve sürekli oynadığım karekteri twisted fate'dir.
Ondan Başkası zevk vermiyor.
geldi gönlümün efendisi. geldi urf.

en zevkli modu şu an aktif olan oyundur.
yeni urf modu için tavsiyeler:

garen = 1v 9

maokai = 1 v 5

annie = quick penta

jax = gelmedi gönlümün efendisi
Rurf modunun geldiğini görerek tekrar bi başladığım oyun fakat oyun daha da kötü bir hal almış.
Dünyanın en toxic oyuncuları herhalde bizdedir.Dünyanın bütün küfürlerini etsem yine rahatlamam şu akılsız veletlere.
Akıl sağlığınız için bu oyunu oynamayın.
salak sevgilimin salak arkadaşlarıyla tekrar oynamaya başladığı oyun. salaklar.
Lig maçları efsane. Fb vs gs derbisi muazzamdı. 17-0...
Tr server ı henüz yokken o güzel günlerde 3 arkadaş oynardık.
son awaken klibine aşık olduğum oyun. yakında riot dünyaya hüküm sürecek sanırım, marvel ile anlaşmalar falan... neyse lol candır.
Yaklaşık 1 aydır oynamadığım.

Sadece vize dönemi oynuyorum şu oyunu. Garip.
Sigara gibi,hayatına bir şey katmıyor ama vazgeçemiyorsun bir kere alıştıktan sonra.
Gelin oynayalım, im in da hauz.
Bunu oynayıp ergen (teknik olarak ergen değil. Beyin ergenliği) olmayan kişi nadir bulunur. Randomunuzu sikiyim.

Edit : nadir de olsa istisnalar mavcut.
4 yıl önce bıraktım sebebi silver 3'ün üstünü görmemem ve bağımlılık yapmasıydı. hiç mola vermeden 10 saat yasuo oynadığımı bilirim * platin liginde arkadaşım vardı bana zed oynamasını da öğretmişti. çok oyuncuyu kanser ettim eğer okuyorsanız hakkınızı helal edin. ayrıca bir kere bile support oynamadığım gerçeği hala beni şaşırtıyor.
Plat mid adc isterseniz gelirim. Nick: CranberriDie
Cassiopeia ad carry olarak oynaniyor. Bu kadar. Baska soyleyecek bir sey bulamiyorum.
Eski heroların, ilk çıkanların çoğu epic karakterler. Nasus, cass, morse,azir vs.

Şimdilerde tam olarak bi jurassic park. Sürekli update, sürekli kalitesiz overrated güçlü herolar. Ve durmadan değişen eşyalar. Aslında yapacakları şey aşırı basit. Eşya çeşitliliğini arttırıp seçimi oyuncuya bırakmak ama ısrarla tekdüzen gitmeye çalışıyorlar ki son yıllardaki çakılmayın en büyük nedeni budur. 1 ay oyuna girmesen 30 tane eşya değişiyor.