bugün

geceden beri esnek atıyorum keşke baksaymışım buraya.
Sezon başlayana kadar euwda çar kasıyorum. 16 Ocak ve sonrasında full ranked.
Internet kafeye gidiyorum beklerim.
insanların ne kadar aptal olabileceğini birinci elden gösteren oyun server farketmeksizin.
Insanlarin video oyunlarla zaman harcamalarinda yanlis bir sey yok. Vadideki zambak kitabini okumaktansa level 110 paladin kasin; daha cok sey ogrenir daha cok eglenirsiniz. Kitap film guzellemesi yapip duyar kasmaya gerek yok. Yarak kurek bir suru film var, kitap var; oyun da var.

Gel gelelim ki, lol isimli bebe oyununu oynamaktansa vadideki zambak romanini okumadan bos bos otursaniz bile daha iyi bir is yapmis olursunuz. Cidden cok sacma bir oyun. Tabi yine zevk sizin.
bagımlılım yapabilir.
lcs adc main vayne yeni rünlerle teq moruq.
Naut support'un on numara olduğu oyun. Tam supportluk şampiyon, kalkan eşyaları çıkarak adc ye kalkan da verebiliyorsunuz, niye çok az oynanıyor lan bu?
azaltarak bırakıyorum. öncelikle bu yazıyı "kazanmak olduğu gibi kaybetmek de var" bilincinde biri olarak yazıyorum. bazen kötü oynasan dahi kazanırsın, iyi oynasan dahi kaybedersin. ama bu oyunda iletişim önemli birader. halka hitap edemeyen sol parti gibi hissediyorum artık kendimi. sebebi ise,

- yasuo ve zed açık olduğu için onları pickleyeni mi dersin
- support alıp 0 ward atan mı dersin
- 3 sezondur "bu şampiyon size ne etti amk" diye bana hayatı sorgulatan, tartışmaya açık dahi olmayan darius banı yapan moronları mı dersin
- ap ve tank eksiği olduğu halde soloya riven alan mı dersin
- mid seçtiği halde kendisine destek rolü kalmış ve bu durumu kabullenmeyerek destek kata oynamaya çalışan mı dersin
- daha şampiyon seçme ekranında 10 saniye geçmediği halde birbirine ana bacı kayan takım arkadaşları mı dersin
- haritada "baskına geliyorum" diye bas bas bağıran karşı mid görünmesine rağmen hiç ilgilenmeyen, baskın yedikten sonra "ss versene oç" diye ağlayan bot kanat mı dersin
- oyunda en ufak birşey kötü gitse dahi suçu günahı olmayan ormana bok atmaya çalışanı mı dersin
- oynamaktan çok yazı yazan, küfürleşen, sürekli telefon ve adres takası yapan klavye delikanlıları mı dersin
- "ekmek almaya gitmem lazım" diyip oyun ortası afk bırakan veletler mi dersin

eskiden gene kaldırıyordum da artık gücüm kalmadı, tükendim. başıma ağrılar giriyor ciddi ciddi. biliç dönemindeki beşiktaşta dahi bu kadar kanser olduğumu hatırlamıyorum. şampiyonların kendilerine biçilen rolleri gayet açık seçik olduğu halde, objektiflerin neler olduğu, neler yapılması gerektiği ve harita kontrolünün öneminin ne kadar büyük olduğu gayet belirgin olduğu halde 8 sezon bu temelleri kavrayamamış communitye türk communitysi diyoruz. başka servera geçsen de aynı. ulan sen anadilinle derdini anlatamıyosun, yabancıya yabancı dilde nasıl anlatacan? daha fazla kanser olmadan tadında bırakmak lazım...
Kazanmak için kendini çok kasarak önüne gelen salağa cevap vererek bir yere gelinmeyecek bir oyundur.Zevkine normal bir şekilde oyna en kötü millete ayar oluyorsan kafa dengi 5 adam bul
esnek oyna tek çift oynama diye de tavsiye verebileceğim 6 senedir oynadığım oyundur.
hak veriyorum, yakın zamanda bırakırım bende. bu oyunda toplumun ahlak düzeyini, gizli nefretini ve türk insanının iki kola en çokta beyine ihtiyacı olduğunu açıkça görmüş oldum.
https://www.youtube.com/watch?v=-lx_1kgEjOk

Yeni star guardian skinleri gelmiş.
oyunu hiç oynamadım fakat sanki oynayanlar kandırılıyormuş gibi hissediyorum.
hiç bu oyundan aldığı zevki anlatan görmedim. hep şikayet ediyorlar, bana çok ilginç geliyor.
eskiden oynardım daha sonra yaş ortalamasının düşmesi ile bıraktım.
oyuncuların %87'sinin bronz - gümüş - altın liglerde olduğunu bu gün öğrendiğim, biraz daha yükselince rahata ereceğimi düşündüğüm oyun.
Durun bakalim madlife tr nicki player thresh aldi. Umutluyum... editlerim oyun bitince.

Edit: olm cok iyiydi len.
Hala utanmadan oynayan bir kitle var bunu.Gerçek oyunları göremeyip böyle Q'sunun bekleme süresi kadar olan IQları ile takılıyor.
söz vermim internete bağlı. ama ekle atarız mutlaka main Jung vs sup. nick: wmehmet
FPS im 1e düştüğünden oynayamıyorum. böyle bir zulüm böyle bir acı yok.

(bkz: yok canım ne ağlaması)
geçtiğimiz yılda beklediğim sıçramayı yapmamış\yapamamış oyun. bilinçli olarak da köpürtmüyor olabilirler diye düşünüyorum nasıl olsa belli bir seviyede potansiyeli var hem de iyi bir potansiyel.
Güncelleme yapılır. Dereceli seri maçına girilir. Tam oyun yüklenecekken dosyalarda hata bulur amk oyunu. Oyuna başladığımda karşımda 5. Seviye olmuş ve 3 kill almış zed vardı. Allah belanı versin riot. Allah belanı versin.
elektronik spor haricinde şu oyunu oynayanların iq'leri 2 haneli falan.
O yeni bug. Yönetici olarak çalıştırman gerekiyor benim öyle düzeldi.
bu entry açıldığından itibaren oyun çok değişti. ama ilginç bir şekilde her zaman oynattırır kendini, bir süre sıkar tam bıraktım derken yeniden oynamaya başlarsınız. gayet de güzel oyundur. tabi eğer (bkz: yüksek elo) iseniz.
An itibariyle bıraktığım oyundur. Oyunu bırakmamın başlıca sebeplerinden birisi ise ; Oyunu oynayan kitlenin %80'inde bulunmayan beyin organıdır. 2017 Nisan ayında büyük bir keyif, mutluluk ve ümitlerle başlamıştım oysa ki. Bana getirdiği bolca güzelliğin yanında bırakacağı psikolojik etkenleri en başta düşünmemiştim. Buna rağmen mutluyum, temkinli davrandım ve tehlikenin farkına erkenden vardım. Bunca zaman boyunca, oyun sayesinde bazı güzel şeylerin farkınada varmışımdır elbette. Yargılamıyorum fakat oyunu bırakmamın bana daha faydalı olduğu kararı ise daha güzel sonuçlar doğuracak. Mutluyum. Şuana kadar oyun içinde tanıştığım kişiler olsun yada oyun için muhabbet kurduğum kişiler ; Hepsine teşekkür ediyorum. Esen kalınız. Teşekkürler League Of Legends. Teşekkürler Riot Games.

Edit ; Batı Avrupa sunucusunda (EUW) 10 seviye bir hesabım vardı . Orda oynuyorum arada , tavsiye ederim .
Oyuna sezon 2 başında başladım ve şuanda türkiye serverinde master/challenger eloda ve euw serverinde dia2/3 elo civarında oynamaktayım. ana rolüm nişancı ve oynarken kesinlikle çok zevk alıyorum. eğer yüksek eloda oynayan support var ise duo atmak isterim.