bugün

şarkının gaza getiren "do you" kısmını mikael akerfeldt icra etmiştir. (bkz: opeth)
katatonia ve opeth birlikteliğinin en somut ürünüdür. daha fazla beraber takılmalarını ve daha fazla iş çıkarmalarını umuyorum bu parçayı her dinlediğimde. albümdeki her parça ayrı güzel olsada bu çok farklı bişey. inanılmaz gıcıklayan bir gitar melodisine sahiptir ve vokal kullanımının ne olduğunu yüzüne vurur dinleyicinin. müziğe doyuruyor.
şahsımda ki kaydı radyodan cekilmiş oldugu için arada bir dj konustugu ve düz halinden daha cok benimseyip sevdiğim şarkı.
dostum katatonia demissin ama bu opeth yorumu alan şarkı.
ayrıca harika bi şarkı.
bateri temposu ile insanı gaza getiren ve hareket duygusunu uyandıran katatonia parçası.
tamamen coşturan bir şarkıdır. o tempolar nasıldır akıl almaz.
müziği ayrı güzel, sözleri ayrı güzel, bütünüyle bambaşka güzel bir katatonia şarkısıdır. hastasıyız.
dinlenebilecek en gaz parçalardan biri. fakat koşturan gaz parçalardan değil. bir başka gaz parça. mesela bu şarkıyı dinlerken önünüzden size ''evladım müziğin sesini kısar mısın'' diyen amcaya, '' ya bi siktirgit amca'' diyebilirsiniz. öyle gaz bir parça. koşturan gaz parçalar için,

(bkz: smells like teen spirit)
http://www.youtube.com/watch?v=WbZEs1tFoQM
güncel Önemli Başlıklar