bugün

tüy döken krem markalarından biridir (bkz: lapiden)
ayrıca best-fm deki çok sevdiğim Cem Arslan'ın program sponsorudur.
pürüzsüz bir ten; oooooooooooooo lapiden
kıçına sürüyormuşsun oradakileri döküp kafanda çıkarıyormuş.
jiletten tek farkı krem oluşu.
tüyleri çoğaltıcı etkiye sahip krem.

(bkz: ben ettim siz etmeyin)
1.pürüssüz ve tertemiz bir totoya sahip olmak için kullanılan tüp merhemdir. totoda ki pisliklerden kurtulmak isteyenlere tavsiye ederim.
not:slip beyaz kilot kullanırım
bok gibi kokandır derdim de bok bundan iyi kokuyor be.
tüy dökücü falan değildir efendim bildiğiniz kıl gübresi. bir kere kullandım bereketlendi namussuzlar.
lapiden, lapiden,
eliniz ayağınız diye şarkısı olan tüy dökücü zımbırtı. radyo reklamlarında çok çıkardı. arada aklıma gelirde efkarlanırım yine.
uyku sersemi diş fırçasına sürüldüğünden beri kullanılmayandır.
radyo spotlarında geçen "aşk dolu yaşam için" lafından kasıt konusunda halen araştırmalar sürmektedir.
enteresandır bunların radyo spotu çıktığında bi başını bir de sonunu dinlerken buluruz kendimizi ve arası pek kaale alınmaz. işte bu ürünün sahipleri de enteresan bir reklam jingle'ı kullanmayı tercih etmiş.
yeminle aynı spotu 2 yıldır falan herhalde dinlerim, aradaki bu kelimeyi daha yeni fark ettim. acaba neden böyle birşey deme gereği hissetmişlerdir.
maymuna dogru gidenlerin kullandıgı krem.
kıllarınızı 10 dakikada lastik gibi yumuşatan esneten bir krem.
Oldukça güzel ve kullanışlı krem dir. Bir kere yapıyorsun beş dk bekle sonra Sıyır. Pürüzsuz bir ten. Barzo Erkeler kullansın. Eczane de 4 tl. Ortalama iki hafta dan fazla genital bölge için yeterlidir.

Temiz olun. Pasakli olmayın. Ayrıca birde ağda ile uğraşmayin yazık bunu kullanın.
Kokusu beni oldukça rahatsız etse de son derece işe yarayan ve günü kurtaran bir çözüm.4 liraya satılması ise asıl güzel tarafı.
güncel Önemli Başlıklar