bugün

ilk şakasını yapmış bir yazar.
Sen koşma.
Hoş gelme.
Hoş gelmez.
görsel
yeni bir vasat troll.
komik olduğunu sanıyor ama değil.
yazık la kimin çocuğunsa.
Sosyalist doğukan'ın 1500. Hesabı. Millete silik yiyip yiyip geri dönüyor diyor o kişiler bunu yapmamasına rağmen. Fakat Kardeş sen yapıyorsun bunu? Komik.
(bkz: keşke baban dışarı boşalsaydı be oğlum)
nicki cok angara kokan yazan arkadaş.
Ağır embesil. Bu sözlükte zaten elle tutulur bir giri bulmak zor; buna rağmen bu sığır vasıfsızlığıyla diğerlerinden sıyrılıyor. Daha önce çok az kişinin nick altına yazmıştım, bu beyinsize de daha fazla katlanamadım, bastım engeli. engelleyin geçin, telefonun ekranından gelen bok kokusu dinsin.
donuzladım gitti donuzu sevmem ama oytun karan özentisi olup mal mal her entry sonunana aynen yazan ve bununla kendini trol sanan şahsı da donuzlamayacaksak kimi donuzlayalım 2017 de silinen ilk hesabından beri izliyorum entrylerine bakıyorum insan gram gelişmez mi ulan seni donuzluyorum aynen donuzluyorum bari bir gereksizden kurtulalım.
Eleştiriyi kaldıramayanlara ağır gelen yazar.
(bkz: doqukan).

(bkz: bebek yuzlu katil).

Bu ikisinden birisi. Kesin bilgidir. Yayabilirsiniz.
Homofobik bir gereksiz.
dhkp-c övgüsü yapıyor. lan siz ne içiyorsunuz amk! umarım hapse girersin.
görsel
görsel
görsel
kafayı benim çaylak olmama takmış kişi.

son 1 ayda 10. hesabını açmış kişi için fazla iddialı bir yorum bu.
küfrü buna değil, bunu silmeyen moderatöre edin.
özelden kaymazmısın tarçınıma falan diyen yazar haydi başka kapıya kendini başkasına pazarla*
sözlükte dikkat çekmek için sözlüğün kaliteli yazarlarına bulaşıp iftira atıyor bebe.git emziğini em evlat.
yeni bir troll daha. napıyoruz hemen donuza alıyoruz . hadi selametle .
bana kafayı takmış olan yazar hakkımda yazdığın her entry en geç pazartesi silinecek yeterki moderatörler den birkaçı online olsun bundan emin ol böyle giderse çaylak olacaksın benden sana tavsiye benlen uğraşma bebe.
görsel
Adam coştu gidiyor. Küçük enişteyi tutmayın.